Brak prądu w motocyklu

Jestem nowy tutaj wiec witam wszystkich
Przychodzę tutaj z problemem w junak 901 sport. Ostatnio wyjołem akumulator do ładowania motor dało się normalnie odpalić z kopniecia. Dałem się przejechać koledze a on zatrzymał soe zarzucił luz i przygazował raz, drugi a za 3 razem zgasl i już nie odpalił nawet gdy podłączyłem aku to nic 0 reakcji nawet jak przelrece kluczyk to nie ma prądu a jak się przekręcić to pali bezpiecznik. Proszę o pomoc

brawo za pomysł jazdy bez akumulatora. zapewne spaliliście regulator napięcia

Kupiłem nowy zamontowalem i nic z tego

Ale jak włączę na stacyjce alarm to się odpala i nie wiem czy to może mieć coś wspulnego

wiec spaliliście więcej niż tylko regulator napięcia

Więcej czyli?

więcej czyli więcej. nadmiarem mocy której nie odbierał akumulator mogliście usmażyć dowolny odbiornik prądu w motocyklu i dowolne przewody. trzeba miernikiem poszukac zwarcia a potem podmieniać urządzenia. albo podmieniac jak leci licząc na farta

Dobra będę próbował dzięki za pomoc

Znalazł się nowy problem okazało się że nowy regulator był też nie sprawny bo to go wymieniłem i pali moduł zapłonowy co to może być

to może być wizyta u elektryka. to bedzie skuteczniejsze niz zgadywanki przez internet.
Masz gdzies zwarcie ale zwarcie trzeba umieć znaleźć. A żeby znaleźć trzeba wiedzieć jak szukac i rozumieć jak to działa.
Wiec szybciej bedzie dać komus zarobić kilka zł i miec problem z głowy

Już załatwione dałem nowy regulator i stary moduł jest iskra i wszystko gra tylko muszę kranik kupić i tyle dzięki wielkie za pomoc