Brak najmniejszego sygnału zycia.

Mam ZIPP Vapor 49 cm3 zwyky 4-sów.
Problem jest taki ze wcale on nie pali ani z kopniaka ani ze startera.
Wyjasnienie:
Skuter stał na zewnatrz pewnego dnia od 15-24 była mgla i jak jechalem do domu to caly był w rosie itp odpalilem go ale lekko gazu i zdychal gasl mi ale po czasie jak sie rozgdzal to jakos chodzil i tak do domu sobie dolecialem pozadnie rozgdzany tak 70 km/h wszystko ok wstawilem do garazu nastepnego dnia wyjezdzam po 100 metrach padl nic nie dziala od tamtej pory.

Wymieniłem cala cewke bo lejce mi sie przerwaly ale wraz potem wymienilem modol bo podejrzewalem ze spalony ale wraz. Ze startera nie odpala bo mam padniety akumulator i nie wiem czy mi sie oplaca kupowac nowy jak motoru sie nie da naprawic, wskazowki nawet od paliwa sie mi nie podnosza nie wiem czemu z kopniaka tez nie chce palic gaznik ma przeczyszczony itp wwszystko powinno byc ok sprezyna od iglicy jest lekoo skrzywiona przez co czasami jak jade to nie odbija i caly czas przyspiesza ale to nie problem.
Wczesniej byl wymieniany rozrusznik ale niestety na uzywany innego nie bylo na ta chwile i polksiazyc wyregulowane zostaly zawory.

nie gara,akumulator kaput...niby wszystko ok....ty a w ogole nie ladowal ci sie akumulator?wez sprobuj na kable go odpalic.normalnie od samochodu.zobacz pod pokrywa zy cos sie rusza.moze ten polksiezyc trefny?

polksiezyc jest dobry a pod kable jak bralem tez zero rezultatow nie kreci

bezpiecznik sprawdź - mógł paść

jakby bezpiecznik padl to z kopniaka by odpalil.sprawdz czy jak przekrecisz kluczyk w stacyjce to sie wlacza i czy kierunki dzialaja bo jak nie to cos z akumulatorem albo z bezpiecznikiem.z kopniaka to bez akumulatora powinienes odpalic

ja moge Ci poradzic tak jak robił to pewien znajomy nie wiem czy tak sie powinno robić ale jemu nic sie nie stało poprostu odkręcał świece i wlewał paliwa prosto do cylindra strzykawka niewielką ilośc i moze sie cos odewzie

ja moge Ci poradzic tak jak robił to pewien znajomy nie wiem czy tak sie powinno robić ale jemu nic sie nie stało poprostu odkręcał świece i wlewał paliwa prosto do cylindra strzykawka niewielką ilośc i moze sie cos odewzie