Brak mocy Zipp Vapor

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Brak mocy Zipp Vapor

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kamil2000 kamil2000 1 lat, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kamil2000
    kamil2000
    Użytkownik

Cześć mam problem z Zippem Vaporem ponieważ gdy go odpalę i dodam gazu to obroty spadają i skuter się wyłącza.Potem musi chwile postać żeby odpalił bo gdy go kopie z kopniaka (tylko tak odpala) łapie ale nie chce odpalić.Wydaje mi się że może słabo ciągnie paliwo do gaźnika i dlatego jak wypali to co w nim jest to gaśnie ale nie jestem pewien.Czekam na odpowiedz w tej sprawie co może być tego przyczyną.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

możesz też go zalewać. sprawdź po takiej operacji świece – w jakim jest tanie (cucha, mokra, okopcona, zaolejona.. itd).

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    kamil2000
    Użytkownik

Sprawdzałem świece i jest sucha.A gdy teraz próbowałem go odpalić to nawet nie łapał.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no to może nie dostaje paliwa. Musisz sprawdzić wszystko od dziurki napowietrzającej zbiornik, przez rurki, kranik podciśnieniowy, jego podciśnienia aż do gaźnika (zawór iglicowy, pływak, dysza) aż do szczelności dolotu

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    kamil2000
    Użytkownik

Poczytałem w necie,że winą mogą być ciasne zawory.Poluźniłem i odpala od pierwszego kopa ale jedzie max 30 na godzinę co może być przyczyną tak wolnej jazdy ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

poluzniłes na oko czy regulowałes szczelinomierzem?

kamil2000
    Użytkownik

Poluźniłem śrubę a teraz gdy odkręciłem pokrywę zaworów tej śruby już nie było jednej i drugiej.Wykręciłem zawory i jedną śrubę wyjąłem na magnez a druga została po skręceniu nie daje znaku życia.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: