Brak mocy Zipp otis 2t

Siema👊
Mam problem ze swoim skuterem otóż nie ma mocy na niskich obrotach inaczej mowiąc brak mocy na stracie (zasprzegla na bardzo niskich obrotacczerwonenialem juz rolki kilka razy na 3.5-4-5g i sprzeżynki sprzegla na czerwone jednak to nic nie pomogło.
Z góry dziekuje za pomoc LWG👋

moze ma gar zajechany - kompresja do zmierzenia, moze gaznik do regulacji

Czekaj czekaj nie rozumiesz mnie, chodzi mi o to ze na niskich obrotach rzędu 1000-1500 RPM zaczyna ruszać. Normalny skuter z konfiguracja 4g rolki i zczerwonymi sprzeżynki sprzegla ma ruszac przy 4-5 rpm a co do cylindra kompresja jest dobra juz to sprawdzałem, gaźnik wyczyszczony i wyregulowany , świeca ma kolor kawy z mlekiem

a jak sprawdzałes kompresje cylindra? tak z ciekawości pytam bo dużo ludzi sprawdza palcem.
Skuter ma wolne obroty rzędu 1700 wiec jak może ci ruszac przy 1500?

ale pomijając - skoro zasprzęgla ci bardzo wcześnie to albo jednak te sprezynki sprzęgła sa do kitu (mimo że są “czerwone”… bo to niby ma coś o nich mówić oprócz tego że są w czerwonym kolorze?) albo masz tak lekki rolki że przełożenie się zmienia błyskawicznie i sprzęgło się bardzo kręci już przy dość niedużych obrotach - i wtedy łapie ale mocy nie ma i zdycha…itd
seryjne ciezarki w seryjnych wariatorach chinoli to 5.5-6g. jak do serii wsadziłeś 3-4g to jakiś kosmos

Az tak głupi nie jestem zeby kompresje palcem sprawdzac :joy::joy: sprzeżynki kupywałem 2 razy jedne za ok20zł drugie 50zł i na obu było to samo ps dlaczego sadzisz ze seryjny wariator nie da rady na lekkich rolkach?

z doświadczenia? z tego co sam napisałeś? skąd ci wpadł do głowy pomysł na 4g rolki?