Brak mocy - Kingway Camaro 4T

W roli wstępu ... Witam wszystkich miłośników skuterów i majsterkowania . Nim wyrzucę swój skuter przez taras i roztrzaskam nowe części które włożyłem chciałbym w ostateczności zwrócić się do was o pomoc :) . Teraz do rzeczy :

PROBLEM: Skuter odpala bez problemu z pierwszego kopa oraz starteru jednak nie ma kompletnie mocy ... silnik chodzi dobrze a nie ma siły ciągnąć ... manetka przekręcona w opór silnik jęczy a 'piźdźik' stoi w miejscu ... Gdy go trochę rozpędzę pojedzie 10 a w porywach 15 km/h ;) .... ( Kiedyś ładnie śmigał ... Pożyczyłem znajomemu i próbuje go reaktywować po zimowaniu)

CO ZOSTAŁO ZROBIONE : kupiłem i wyregulowałem nowy gaźnik ... wymieniłem sprzęgło , dzwon , sprężynę ... założyłem 'twist control' , założyłem nowy wariator z nowymi rolkami ,pasek oczywiście tez (teoretycznie i praktycznie cały napęd jest nowy). Dziś wyregulowałem zawory na 0,05 .... problem nie ustąpił ... Liczę na pomoc z waszej strony ponieważ brak mi już pomysłów . Pozdrawiam

a jak u niego z dolotem powietrza?

Stary filtr powietrza wymieniłem na stożek (na jednym i drugim niestety to samo)

Stary filtr powietrza i zwężka jak nie masz to przytkaj dolot do połowy [kawałek węża,tulejka plastikowa itp]

Probowalem niestety bez zmian :/ ... nagralem filmik byc moze ulatwi to rozwiazanie problemu ... (filtr zdjety celowo) w kazdym razie czy z nim czy bez niego chodzi tak samo . Pozdrawiam

https://www.youtube.com/watch?v=_rJZ9CCfnKQ&feature=youtu.be

Brzmi jakby nie dostawał paliwa i nie ma na czym pracować. Mi podobnie (choć nie aż tak) zachowywał się gdy dyszę zmniejszyłem z 88 na 80. Nie dało się jechać. Na 85 już jechał ale nadal to nie było to. Po powrocie na 88 wrócił do żywych. Może dyszę główną daj większą?