Brak mocy 4T

Witam,
To moj pierwszy post z braku siły poprostu. Szukałem i szukam dalej skuter jeździł i sie zamulil raptem. Jakiej rzeczy nie robilem to takiej z luzem na zaworach i chcialem sprawdzic juz to no i cos tam znalazlem pod tym deklem bylo cos takiego od czego to jest ? I jak to wymienić?

https://naforum.zapodaj.net/5cfa5716e680.jpg.html

Rozumiem ze brak wiedzy ?

Sam nie wiem co to może być choć nie raz rozbierałem ten silnik.To 139QMB ?

eh… kosz na kulki z łożyska

Tak to 139QMB . Fajnie Wombat za pomoc ale z którego?

no wiesz… brak wiedzy. ale zawsze możesz sobie policzyć kosze na kulki i zobaczyc które łozysko do tego silnika tyle ma.

Wombat ja zielony juz w tym dalej cos wiecej ucze sie mam też rometa z 2006 router ost polak i przekladam co sie da jak tu sie cos zjebie

tam sa 4 łożyska
dwa na wale i dwa na wałku rozrządu
stawiam na któres z tych z wałka rorządu - pytanie czy z obecnego czy z jakiegoś poprzedniego po niechlujnej wymianie

ggfgff

Oo to tu może byc on pali ladnie wszystko ale ma ta swoja faze na 35 km i wsio ,wczesniej 70 … myslalem ze moze gdzies z kola sie dostalo …

I jak go kupilem to mial takie szumienie w pracy to pewnie to bylo ?

jak ci sie rozpadło łozysko to jest to NATYCHMIAST do rozłożenia i naprawy a nie odpalania i czekania co bedzie.

Słyszę dopiero 1 przypadek rozpadnięcia się jakiegoś łożyska w tym silniku.Zapewne nieprawidłowy montaż