Brak iskry po wymianie cylindra skuter 4t

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Brak iskry po wymianie cylindra skuter 4t

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Nortos Nortos 3 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 13 postów - 1 przez 13 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Mario La Gessé
    Użytkownik

Witam,
    mam problem tak jak w temacie brak iskry. Przed zmiana cilindra z 50cm na 60cm iskra była.
    Przy zmianie nie odkrecałem zadnych kabli ani nic. Przełozyłem modół zapłonowy, fajke i świece na
    nowa i równierz nie ma iskry. Nie mam pojęcia co moze byc nie tak.

• Ten temat został zmodyfikowany3 miesiące, 3 tygodnie temu przez Mario La Gessé.
    • Ten temat został zmodyfikowany3 miesiące, 3 tygodnie temu przez Mario La Gessé.
    Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

przytykasz świece do masy przy sprawdzaniu?

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 3 miesiące, 3 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe Nortos Nortos.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 3 miesiące, 3 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe Nortos Nortos.
    Router Grande 50/90, Tłok wypukły 51mm

Mario La Gessé
    Użytkownik

tak

Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

jak znajdziesz co było przyczyną to daj znać bo mój znajomy też ma problem z iskrą

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

moduł jest zasilany prawidłowo?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Mario La Gessé
    Użytkownik

Wyciagnołem z kostki od modułu wszystkie kabelki podpiołem na nowo i jest iskra.
    Ale skuterek nie chce odpalic a mam tylko kopke. i juz mnie noga boli.
    Wlewałem paliwo do cilindra nie dał sygnału zycia. moze jak uda mi sie zrobic rozrusznik to odpali .
    Zobaczymy

Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

chyba mylisz głowice z cylindrem, prawdopodobnie włożyłeś nową, niedotartą przez co nie ma kompresji i dlatego skuter nie odpala

Mario La Gessé
    Użytkownik

uzywana, dałem z mojego 2 skutera. tak do głowicy wlałem 😀

Mario La Gessé
    Użytkownik

Założyłem stary cilinder. I tez nie chce odpalić. Pomozcie mi
    To mój jedyny transport do pracy.

Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

a więc rozkręciłeś sobie, zmieniłeś troche tego, troche tego i skręciłeś? zapłon był ustawiony? zawory wyregulowane?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

uszczelki nowe? kompresja sprawdzona? zawory prawidłowo? rozrząd nie przekręcony o 180 stopni?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Mario La Gessé
    Użytkownik

Nartos. przelozylem caly cilinder z reszta zeczy. ustawiłem wszystko tak jak powinno być.
    Uszczelki nowe. Zawory prawidłowo. Rozrzad tak samo.
    Mam rozrusznik ale sie tylko kreci. Cos nie styka z bendiksem? Nie wiem. Wszystko jest ładnie załozone.
    i tylko kopka. kopie kopie i nic nawet nie tchnie. Iskra jest i to nawet bardzo dobra.
    Moze gażnik co ? Powinnien zlapac jak mu wleje paliwa do glowicy cze nie musi ?

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 3 miesiące, 3 tygodnie temu przez  Mario La Gessé.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 3 miesiące, 3 tygodnie temu przez  Mario La Gessé.
    Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

jeżeli świeca jest sucha to problem z gaźnikiem lub dolotem do gaźnika

Oglądasz 13 postów - 1 przez 13 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie