Brak iskry – Ferro 900

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #637443
    Szymek
    Uczestnik
    • 1
    • 6Postów:

    Witam serdecznie. Kupiłem Ferro 900 i jeździłem nim dwa tygodnie. Odłożyłem go na tydzień do garażu i gdy chciałem odpalić nie odpalił. Gdy kopie w kopke prąd idzie bo zapala się kontrolka biegu i światło miga. Wymieniłem moduł zapłonowy,świece i cewkę zapłonowa bo nie było iskry i nadal jej nie ma. Pomocy bo nw co już robić. Ps sorry za posta o ile jest w złym miejscu

    #637464
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    a masz w nim akumulator?

    #637471
    Szymek
    Uczestnik
    • 1
    • 6Postów:

    Nie mam. Ale wcześniej odpalił bez aku. Na kopa odpalił jednym strzałem

    #637472
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    no to jeżeli klemy bez aku sie akurat nie zwarły to zapewne szlag trafił instalacje elektryczną.
    ona jest zaprojektowana do pracy z akumulatorem

    #637473
    Szymek
    Uczestnik
    • 1
    • 6Postów:

    W oryginale w tym motorowerze nie było oku. Jak go kolega kupował to jeździł bez aku 2 lata bez awaryjnie. Zapomniałem dodać że w tym moto była wymieniana głowica i cylinder. Ma to ców wspólnego z iskra?

    #637476
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    Junak ferro 900 nie ma fabrycznie akumulatora?

    #637479
    Szymek
    Uczestnik
    • 1
    • 6Postów:

    Ma ale przy zakupie oczepiny został

    #637490
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    ale to w moim rozumieniu oznacza że jednak ma oryginalanie akumulator

    #637502
    Szymek
    Uczestnik
    • 1
    • 6Postów:

    Ma ale od nowości go nie było i hasł normalnie. Wróćmy może do tego ze iskra była i nagle jej nie ma

    #637552
    Tweet
    Uczestnik
    • 0
    • 24Postów:

    Sprawdź fajkę, przewód od świecy gdzieś prąd ginie skoro ze startera nożnego wychodzi a do świecy nie dociera.

    #637557
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    a ten cylinder to był wymieniony teraz i od tego czasu nie pali czy już wczesniej i jeździł na nim?
    a to że coś błednie użytkowane jeździło dwa lata to nie znaczy że bedzie jeździć wieczność. akumulator masz w niem mieć – tak jest zaprojektowana instalacja elektryczna. i sprawdź klemy bo może janusz co wyciągnał akumulator (po kiego grzyba? żeby sprzedać osobno??? ) moze nie zabezpieczył klem i się własnie zwarły.
    Dla mnie to takie sprzęty nalezy najpierw doprowadzac do serii a potem diagnozować a nie po januszowych patentach szukac przyczyn niesprawności. Bez akumulatora w zasadzie nie zdiagnozujesz poprawnie instalacji elektrycznej. Możesz zgadywac i wymieniać części na czuja co najwyżej.

    #637838
    Szymek
    Uczestnik
    • 1
    • 6Postów:

    Kręci zozrusznikiem i cisza nawet nie burknie.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button