Blokday SYM JET 4 50

Witam ;) Jestem posiadaczem skutera marki SYM JEST 4 50. Kupiłem go rok temu w lipcu. Moim zdaniem skuter jest niezawodny :D Jest on nowy prosto z salonu został on już przeze mnie dotarty. Przejdę od razu do rzeczy... Chodzi mi o zrzucenie blokad w tym o to skuterze. Zamieszczam obrazek jak on wygląda: http://www.portalscooter.com/imagenes/Imagenes_Web/contenidos/noticias/SYM%20Jet%204%2050R%202T%2005.jpg. Szperałem po internecie i nic mogłem znaleźć jak zrzucić blokady i nawet nie wiem gdzie one się znajdują. Chcę się dowiedzieć ile jest blokad w tym skuterze, gdzie one się znajdują i jakąś instrukcje do tego co i jak :) Dziękuję :)

Chciałbym jeszcze dodać, ze gdy kupiłem skuter zablokowany to jeździł 70km/h Hehe zdziwiło mnie to, ale za to dużo palił nawet 100 km nie robił na całym zbiorniku 5,2 l, ale z tym pojechałem to serwisu i był problem z gaźnikiem. Wymienili mi go za free i dalej jeździł 70 km hehe to pojechałem jeszcze raz i zmniejszyli mi obroty czy coś takiego -,- Teraz jeździ zablokowany 50-65 km i o wiele mniej pali, ale i tak chciałbym zrzucić blokady tylko potrzebuje Waszej pomocy :)

Wejdz w zakładke profile Skuterowo i tam poszukaj materiału o blokadach w skuterze.

Nie wiem nie mogę znaleźć, ale o ile wiem to w każdym modelu skutera blokady są gdzie indziej tak ?

Dobra już mam ;) Dzięki ;D

Mam pytanie czy ktoś może ma ten model skutera ? Chciałbym wiedzieć więcej coś o nim i o tych blokadach gdzie one się dokładnie znajdują i jak je ściągnąć, bo wiem że w każdych modelach skutera blokady sa gdzie indziej. Pomoże mi ktoś ?