Blokady w Bassie

Mam Routera Basse 2013r na dotarciu. Przejechane 350 km i czy jak ściągnę blokady to silnik się nie zarżnie na dotarciu ??

Możesz spokojnie go odblokować. To nie od blokad zależy tylko od stylu jazdy.

A wieszz moze ile mi pojedzie bez tej śróbki co jest w gażniku w czarnym dekielku wkręcona ?

Jak już masz zdejmować to wszystkie a nie jedną.
A na prędkości powyżej 65/70 km/h nie licz bo więcej Ci nie pojedzie na pewno. Nawet skłaniał bym się do 60 km/h.

ok
a gdzie są jeszcze bo wiem że w wydechu

Nie w wydechu, tylko przy wydechu, rurka taka - zawirowacz spalin tak zwany, trzeba go uciąć i zaspawać otwór - ale nie każdy to ma.
Może mieć tulejkę na wariatorze - taki pierścień na tulei.
Moduł może być zablokowany, jeśli tak to trzeba go wymienić lub szukać 'różowego kabelka' do obcięcia - coś na forum znajdziesz w tym temacie.

W bassie 2012 była tylko jedna blokada w gaźniku po zdięciu 75lata. więc pewnie masz tylko jedną w gaźniku . Chyba jest też na wydechu taka blaszka na końcu bo jak na chwilę zatkam tłumnik i nagle odetkam to przez chwilę słychać że nie może wyrzucić spalin i pierdzi.

albo może wychodzić kabelek czarny spod przekładni

mam takie pytanie odnośnie router bassa 50 town city chciałbym żeby była mocniejsza co musze zrobić jak jechałem na słowacje jechał 60km/h co może być przyczyną prosze o szybką odpowiedź