Blokady Router Bassa 2013.

siemka , jestem tu nowy .. ;> mam do was pytanie, jakiś miesiąc temu kupiłem ten skuterek no i mam problem.. ściągnąłem blokadę z gaźnika ( śrubka pod dekielkiem ) i pod moją wagą 57kg jadę 65-70 .. z górki gdy się pochylę to wyciągnę z 75-80 ( zależy od wiatru ) .. czy ten model ma jakąś jeszcze blokadę ? :) bo widziałem, że niektóre modele potrafią jechać 90km/h. Pozdrawiam :>

Jest to seryjny chińczyk 50ccm 4t. Nie wymagałbym od tego nie wiadomo czego. Liczniki w chinolach często przekłamują. Niektóre o 3km/h a niektóre o 15km/h Jeżeli chcesz się zabić to kombinuj dalej. Wiem co mówie. Nie dawno doświadczyłem czołowe zdeżenie na jednym zwiększych skuterów na rynku przy prędkości 30-40km/h i uwierz mi były tego poważne konsekwencje. Więc uważaj przy tych 90km/h... Bo ja przy 40km/h jak bym jechał np. torosem f16 to nie wiem czy bym to pisał teraz. Pomyśl sobie to tak jakbyś jechał składakiem 60km/h. Ale to Twoja decyzja co będziesz robił, Ale ja Cię ostrzegam jakie mogą być konsekwencje takiej jazdy. Jeszcze to jest na 10 calowych kołach to samobójstwo. Najlepiej blokade mieć na kabelku. Bo w przypadku kolizji czy wpadku możesz ten kabelek zapiąć. A uwierz mi skuter ci przeczepią i to dokładnie. Przynajmniej tak było w moim przypadku. Pozdrawiam i szerokiej drogi

Quantumek napisał:

Jest to seryjny chińczyk 50ccm 4t. Nie wymagałbym od tego nie wiadomo czego. Liczniki w chinolach często przekłamują. Niektóre o 3km/h a niektóre o 15km/h Jeżeli chcesz się zabić to kombinuj dalej. Wiem co mówie. Nie dawno doświadczyłem czołowe zdeżenie na jednym zwiększych skuterów na rynku przy prędkości 30-40km/h i uwierz mi były tego poważne konsekwencje. Więc uważaj przy tych 90km/h... Bo ja przy 40km/h jak bym jechał np. torosem f16 to nie wiem czy bym to pisał teraz. Pomyśl sobie to tak jakbyś jechał składakiem 60km/h. Ale to Twoja decyzja co będziesz robił, Ale ja Cię ostrzegam jakie mogą być konsekwencje takiej jazdy. Jeszcze to jest na 10 calowych kołach to samobójstwo. Najlepiej blokade mieć na kabelku. Bo w przypadku kolizji czy wpadku możesz ten kabelek zapiąć. A uwierz mi skuter ci przeczepią i to dokładnie. Przynajmniej tak było w moim przypadku. Pozdrawiam i szerokiej drogi

słuchaj, ja jeżdżę z głową.. nie jeżdżę po mieście , mieszkam na wsi.. w okolicach Kołobrzegu , dokładniej Rymań , przy ulicy głównej A6 tu jest bezpiecznie i nie jeżdzę 90 km/h tylko 70 .. ale chcę jeździć szybciej, a Ty mi nie pomagasz , tylko dajesz swoje pouczenia , daruj sobie.. ;) nie z takim sprzętem miałem doczynienia . Pozdro .

Jak uważasz :) Skoro chcesz szybciej to myślę że wymiana cylka na 70ccm to podstawa.

człowieku, ja tu pytam o blokady.. czy jeszcze jakieś są poza tą śrubką, bo moduł jest odblokowany ponieważ z górki jedzie więcej .

Chcesz żeby Ci 50 cm3 jechało ponad 90km/h? Pojedzie, ale z Giewontu.
Ja się cieszę jak rozhulam mojego odrzutowca do 60km/h.

Z pięćdziesiątki więcej nie wyciśniesz. Miałem cylinder 80 ccm kiedyś i też mi jechał tylko te 75 licznikowe, ale dynamika jazdy była o niebo lepsza.
A blokady jeśli masz to te co w każdym chińczyku. Muszisz sobie wygooglować bo już nie pamiętam gdzie są. Tulejka (pierścień na tulei) wariatora, zwężka w filtrze powietrza, moduł, śróbka w gaźniku.
Ale skoro Ci tyle lata to nie masz blokad na bank.

https://www.youtube.com/watch?v=SPODl3eMLb8 proszę bardzo..

ten model skutera klepią już ponad 10 lat , blokad szukaj w przekładni , gaźniku i w module . u mnie w baotianie był tylko moduł blokowany, to u ciebie powinno być podobnie, v max 75km/h(raz w życiu 80km/h) i 90 nie poleci

hakan
gościu ma rozwalony licznik, to dlatego

skąd wiesz , że rozwalony licznik? :)

Łoooo ... takiego licznika, który tak przeklamuje to jeszcze nie widziałem.; D

power china machina hahahahahahshshshsshahahaha

Z silnika QMB z 80-tką wyciśniesz ( cylinder i głowica) i 120-130 km/h tyle że musisz go wkręcić na 14 tys obrotów a to już zegarmistrzowskie wyważanie wału , polerowanie zaworów, programowalny moduł , dysze w gaźniku etc.... Nie wspominając o konieczności wymiany układu hamulcowego na większy / efektywniejszy oraz przedniego wahacza na jakiś firmowy( np. od Kymco 125-tki ) bo te spawy, które są w Routerach wołają o pomstę i strach tym jeździć nawet te zakładane 45km/h ;)

do tego Giewont i brak instynktu samozachowawczego :) i pyknie nawet 200 :)

aaa i kolumna kierownicy też by się przydała lepsza bo oryginalna już przy małym dołku i 60km/h pęka na spawach ;)