Blokady PGO

Witam! Posiadam skuter PGO T-Rex 50. Jeździ wolno ale nie wiem czy ma jeszcze jakieś blokady... Czy może mi ktoś napisać gdzie je mogę odszukać?? Proszę o dokładne podanie miejsca owych blokad. Jeśli nie to może macie jakieś propozycje co do tuningu? Jeśli już to nie drogiego. A, i jeszcze jedna sprawa. Kupiłem sobie filtr stożkowy, tyle że nie mieści się do tej obudowy... Czy mogę go założyć bez niej? Pozdrawiam.

jezeli chodzi o filtr to jego zaklada sie bezpośrednio do gaznika. Wyminana filtra wiąże sie z wieloma regulacjami nie wyregolowanie moze prowadzic nawet do zatarcia silnika

Rebalis nie wiem gdzie są blokady w twoim skuterze ale poszukaj na internecie i pszukaj sam na gazniku itp a co do wypowiedzi pioneerq zła regulacja gaznika lub zmiana dysz nie prowadzi do zatarcia tylko do podniesienia lub zmniejszenia osiągów pojazdu napisałeś bzdurę !

http://skutery.net/artykuly.php?id=193
Moj kolega mial kingway yarox chcial sobie porawic dzwiek i zatarł silnik róbcie jak uważacie :D

Pierwsze słysze żeby po założeniu stożka zatrzeć slinik O_O

Czasem proste rzeczy wydaja się dziwne :/

no z tym filtrem wiem że się go zakłada bez osłony tylko nie za bardzo napisałem o co chodzi... mianowicie mój skuter jest czasami narażony na deszcz i mój tata mówi że jak go zaleje to się może coś z tym filtrem stać. czy to prawda??