Blokady Longjia lj50qt-4 sharpy 2t

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Yamaha Blokady Longjia lj50qt-4 sharpy 2t

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe TomaszxD TomaszxD 5 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Tomek Amanowicz
    Użytkownik

Wytłumaczyłby mi ktoś gdzie znajdują się blokady i jak je zdjąć ponieważ mało się na tym znam ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

blokady się znajdują w wielu miejscach a youtube jest pełen filmów o blokadach, ich zdejmowaniu i tym jak wyglądają.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe TomaszxD
    TomaszxD
    Użytkownik

Wiem wiem o filmach na yt. Blokada w gaźniku, to od spalin (tego nie tykam) a z tym filtrem powietrza to nie wiem bo mam 2t w 4t jest inaczej i tyle wiem.

TomaszxD
    Użytkownik

Posprawdzam jeszcze i zobaczę rano. Ogólnie skuter coś ma jeszcze z odpalaniem na rozrusznik ponieważ odpala dopiero po przejechaniu z 3km tak jakby się dopiero po tym naładował czy coś w tym stylu

TomaszxD
    Użytkownik

Dodam jeszcze, ze po przejechaniu tych 3km odpali tak z 4 razy na rozrusznik, a potem tak jakby stracił moc czy coś i już nie dopala więcej.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: