Blokady Fd50qt Ylmsco

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #309819
    koksencjo213
    Użytkownik
    • 1
    • 5Postów:

    Witam wie ktoś może gdzie sa blokady i jakie sa w skuterze tym co w temacie?

    #309827
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    kolejna wariacja na temat torosa F16. szukaj od niego. internet pełen jest info o tym silniku i jego mozliwych blokadach

    #309854
    koksencjo213
    Użytkownik
    • 1
    • 5Postów:

    No sprawdzałem i ludzie piszą ze blokada jest tylko jedna w jakimś woreczku u mnie jest podobnie wypiłem od takiego owalnego czegoś ale skuter w ogóle teraz nie odpala tylko kreci.

    #309857
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    chyba słabo szukałeś

    #309860
    koksencjo213
    Użytkownik
    • 1
    • 5Postów:

    Może i słabo bo się na tym nie znam ale jakbyś mógł podać jakie mogą jeszcze być było by fajnie ale wiem tyle ze w skuterze była blokada na filtrze ta taka rurka to ja wyjąłem i zrobiłem otwór w wydechu a reszta to nie wiem
    Ponoć może być na tym co kopnik jest ale nie mogę tego rozkręcić bo się te łożyska czy co to jest kręcą.
    A widac ze wcześniejszy właściciel cos kilo tego robił bo pewnie nie miał klucza i przecinakiem bil w te śrubę ale nie wiem czy to odkręcił i zdjął te tulejkę czy nie.
    No i myślałem ze moduł może tez blokować bo tak niektórzy pisali więc kupiłem w sklepie ten odblokowany ale cos z nim nie tak bo jak dzisiaj chciałem odpalić skuter rano to nie zapalił tylko kręcił ale wymienił na ten co był wczesniej i od razu odpalił.
    Mam nadzieje że coś będziesz wiedział i doradzisz

    #309863
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    doradzam wpisać wpisać w google lub youtube:
    blokady skuter 4T
    i dostaniesz tyle haseł, filmików, manuali, przykładów, zdjęć że aż się znudzisz.
    A moduł masz zle dobrany albo uszkodzony

    #309868
    koksencjo213
    Użytkownik
    • 1
    • 5Postów:

    No dobra tych filmików to się naoglądałem i dużo paczyłem do tego skutera ale widzi mi się ze blokada może być na tym kopniku czy co to jest.
    Ja go nie dobierałem powiedziałem przy kasie ze chce moduł zapłonowy do czterosuwów i dala mi jakiś moduł za 15 zeta Racing na nim pisze i widac co jest w środku bo jest jakimś żelem zalany czy coś.
    Zamontowałem go pod sklepem i jak go włożyłem nie chciał skuter odpalić bo trochu ciężko wchodził tam gdzie ma być ale poprawiłem go i delikatnie wsadziłem i odpalił normalnie.a rano to juz wiesz.
    Nie wiem czy mi go teraz wymieni.
    A ten jak jadę z górki to mam większą prędkość jak na blokadzie bo czasem na liczniku okolo 55km/h.

    #309884
    koksencjo213
    Użytkownik
    • 1
    • 5Postów:

    Moduł to GY RACING

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button