blokada

Witam . Mam taką blokadę , ze podczas dodaniu na full gazu skuter sie dusi . pozdrawiam

A o co kaman ?

Chyba sie chcial pochwalic :)

Pochwalić może nie , ale chce to zdemontować , żeby normalnie płynie ruszał . Pisałem , szybko ponieważ byłem na fonie i nie chciało mi sie klikać

Hmm... Ja u siebie miałem tę "blokadę" i jak lekko podkręciłem (2-3 obroty) blokadę spod dekielka to mi ta blokada znikła ;p
Czary mary ;d

rayy napisał:

Pochwalić może nie , ale chce to zdemontować , żeby normalnie płynie ruszał . Pisałem , szybko ponieważ byłem na fonie i nie chciało mi sie klikać

To niestety, musisz się wysilić bo nie jesteśmy Davidami Coperfildami czy wróżkami z kryształową kulą żeby domyślić się jaki masz skuter, typ silnika itp. Bez tego nikt Ci nie powie co zrobić by go odblokować.

madi napisał:

rayy napisał:
Pochwalić może nie , ale chce to zdemontować , żeby normalnie płynie ruszał . Pisałem , szybko ponieważ byłem na fonie i nie chciało mi sie klikać

To niestety, musisz się wysilić bo nie jesteśmy Davidami Coperfildami czy wróżkami z kryształową kulą żeby domyślić się jaki masz skuter, typ silnika itp. Bez tego nikt Ci nie powie co zrobić by go odblokować.

Więc tak to jest JmStar Oxygen GP1 Super edition 4t a co do silnika to jest raczej nie jestem pewny coś na GJ czy JG

JSD50QT-15