Blokada w tłumiku Stage6 PRO Replica POMOCY!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Blokada w tłumiku Stage6 PRO Replica POMOCY!

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam , mam wielki problem , kupiłem tłumik i mam wielki problem , ma blokadą i nie mogę jej zdjąć , jest mocno przyspawana:( Proszę o pomoc. Z góry bardzo dziękuje.W zaż?czniku jest zdjącie:

http://img57.imageshack.us/my.php?image=blokadasm5.jpg

Anonimowy

Napewno da się zdjac ze nocno przyspawana to nie znaczy ze nie zdejmiesz proboj dalej az zjejmiećsz albo jest moze inny sposob ale to juz nie weim ;/ :-/

Anonimowy

Prosze o pomoc !

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Anonimowy

jak bylo by slabo przyspawane to by duzo ludzi sciagalo a jak się kusza tylko ci co maja czas na zabawe i cierpliwosc ;] Pomoc hmm co tu by ci doradzic jak zdjac ta blokade jak pomysle to od razu napisze ! ;]

Anonimowy

Nom , pomyśl , proszę , 😉

Anonimowy

ok 🙂

[ Dodano: 2008-08-19, 19:24 ]
    a nie da się tego wyciac ?

[ Dodano: 2008-08-19, 19:26 ]
    ooooo mam daj to do jakiegoc zakladu co wycinaja itd oni to wytna swoimi sposobami i moze zaplacisz 50zl albo mniej ;] 🙂 tak będzie najlepiej ;]

Anonimowy

Ja podam prostszy sposób 🙂 weź płaski śrubokręt najlepiej końcówkę naostrz lub jakoś wyszlifuj żeby była cienka do tego mały młotek ( bez młota to nie robota ) wstaw ten śrubokręt w tą blokadą ( oprzyj) popukaj młotkiem kilka razy ( nie martw się że coś złamiesz) i na pewno wyjdzie. U mnie zadzialażo i u moich kolegów również.

Anonimowy

ale uważaj, żeby CI ta blokada nie wleciała do kolanka, jak to się stalo mojemu koledze 😛

Anonimowy

jak wpadnie do kolanka to będziesz mial chlopot z wyciagnieciem i to duzy ! 😐

Anonimowy

No , dzięki za pomysły i rady , już wycięgn?żem ta g?upiż blokadą , -nieźle musiałem się umóczy? :))) Wycięgn?żem ją wiertarkę i obc?gami. To trochę bajka z tym śrubokrętem?:)))
    😎

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie