Blokada tłoka 2T

Zamówiłem blokadę tłoka którą wkręca się zamiast świecy zapłonowej ,aby odkręcić wariator .Proszę o poradę użytkowników tej metody blokady jak się w tym temacie obchodzić aby nie zrobić dziury w tłoku .Dziękuje za informacje .

Prędzej zerwiesz gwint w głowicy niż zrobisz dziurę w tłoku. Takie blokady są do kitu.

Blokada typu buzetti, polecam, a blokada tłoka to jakoś do mnie nie przemawia.

Tą blokadę zastosuje w ostateczności jeśli na trasie zerwał by mi się pasek klinowy np. Ryzyko nie da się ukryć isnieje uszkodzenia gwintu i tłoka .Dziękuje za odpowiedzi .

suwaek ma racje kup sobie blokade buzetti

Chłopaki dobrze mówią,taka blokada jest dużo lepsza i pewna że nic nie schrzanisz:

Sam muszę taką kupić :D

Trzeba być wybitnie silnym i głupim jednocześnie żeby coś zepsuć używając blokady tłoka buzetti. Mam ją nadal, blokowałem w swoim skuterze tłok 6 kolegów i absolutnie nic nie urwałem/zerwałem/nikomu ni poszło łożysko.
Nie szarp kluczem tylko stopniowo zwiększaj nacisk na klucz to na pewno niczego nie urwiesz.

Albo takie coś 3w1 :D

http://www.racing-planet.pl/tuning-skutera-uniwersalne-narzedzie-przekladni-p-11258-1.html?cPath=20341_24006_24010&sessID=40049cafad21f286ef9db66f3a86789f