Blokada MTD

Witam

Jako 1 skuter wybrałem MTD Mondial z Carrefour (tata i tak sądzi że go rozwalę dlatego taki wybór) i zbliża mi się już 1000 kilometrów ale naprawde nie mam pojęcia jak go odblokować kolega posiada blokade w module pod gumową osłoną(tam gdzie trzymamy nogi) ale ja mam tam tylko akumulator . Widziałem również poradniki od Toros'a F16 gdzie blokada jest pod tylnim prawym plastikiem a ja mam tam tylko kable od świateł jakieś sugestie ? Z góry dziękuje.

Pozdrawiam

hallllooo , siemanko odblokowales tego mondiala ??? bo ja tosamo mam i szukam szukam i niet :)

siema umie on jakies odgosy na wysokich obrotach robi awiec 40kmh i brrrrrrrrrrrrrrr, ja hce warjator zmieoche , by honic mam nadzieje ze da trc te 60 jehal

Michal Sliwk... napisał:

siema umie on jakies odgosy na wysokich obrotach robi awiec 40kmh i brrrrrrrrrrrrrrr, ja hce warjator zmienic , mam nadzieje ze da troche i by hoc te 60 jehal

jak chcesz jechać więcej niż 45 to kup sobie motor i prawo jazdy kategorii A1,ucinanie różowego kabelka to jes to najprostsza metoda do uszkodzenia modułu