"Bezpieczne parkowanie"

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #121308
    Memori
    Użytkownik
    • 2
    • 4Postów:

    Witam wszystkich, dopiero wkraczam w kręg skuterów i nabywając informacje dosłownie prawie o wszystkim, wyczytałem że bardzo popularna jest kradzież jednośladowców. Chciałbym abyście się wypowiedzieli gdzie pozostawiacie swoje pociechy aby jak najbardziej zmniejszyć ryzyko utraty. Dokładnie chodzi o to w jakiej sytuacji gdzie pozostawić np. skuter.

    Przykładowo:

    Wchodząc do sklepu najlepiej pozostawić go blisko innych samochodów na parkingu, tak aby był widoczny przez drzwi wyjściowe czy gdzieś blisko kamer, czy może jeszcze w innym miejscu? Wyczytałem że parę osób utraciło swojego jednośladowca nawet w kilka minut będąc na szybkich zakupach.

    W domu mam garaż więc o to się nie martwię, tylko o sytuacje kiedy poza domem trzeba gdzieś zaparkować.

    Pracuje tylko na nocki w galerii handlowej, często po północy kręcą się tam podejrzane typy i szukają sposobu by poczuć się fajnym, martwię się że pewnej nocy mogą skraść skuter lub chociażby dla zabawy coś w nim uszkodzić czy porysować. Sam nie wiem gdzie go na te noce w pracy zostawiać, przy wejściu do galerii nie można bo podjeżdżają tiry z towarem i ma tam być pusto, ochroniarze nie zbyt pozwalają na to aby pozostawić skuter przy wyjściu od wewnętrznej strony, na parkingu podczas pracy znajomemu wykradli jakąś część z samochodu wartą “grosze” lecz ciężko dostępną w Polsce. Szukam jak najlepszego miejsca tym bardziej że podczas pracy w nocy nie można wychodzić z konkretnego sklepu w galerii, więc nawet nie można wyjrzeć czy skuter jeszcze stoi czy coś. Poleganie na samym monitoringu nie jest zbyt bezpieczne gdyż nie obejmują aż tak dużego obszaru.

    Więc może się podzielcie najlepszymi miejscami w konkretnych sytuacjach na zaparkowanie jednośladowca, komuś napewno się przyda i również mi. Pomijając zabezpieczenia typu blokady, rejestr motocykli itp.

    Szukałem podobnego tematu ale znajdywałem tylko o blokadach, jeśli się okaże że jednak takowy jest to z góry przepraszam.

    #121344
    sinaloa
    Użytkownik
    • 2
    • 139Postów:

    Jak mają za…lić to Ci i tak nic nie pomoże, a jedynie troszkę utrudnisz, byle laweta czy większe mobile i po skucie. Jak to mówią loteria

    #121350
    Gucioo
    Użytkownik
    • 4
    • 37Postów:

    Skoro pracujesz w galerii handlowej, to nie mógłbyś się jakoś dogadać z tamtejszą ochroną, i zostawić skuter w jakimś magazynie itd. ?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button