Benzer yankee – jak usunąć paliwo z gaźnika?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Benzer yankee – jak usunąć paliwo z gaźnika?

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe michal98 michal98 4 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe arczi_314
    arczi_314
    Użytkownik

Chciałem go przygotować/zagarażować na zimę i w instrukcji (i w różnych poradnikach) jest mowa o usuwaniu paliwa z gaźnika. Czy może ktoś mi konkretnie wskazać jak to zrobić? Wiem tylko tyle, że odkręca się jakąś śrubkę. Mile widziane zdjęcie ze strzałką albo przynajmniej info z której strony motoroweru jest ta śrubka i opis jej lokalizacji (jakieś cechy szczególne jednoznacznie ją identyfikujące). Poza tym, mam usuwać paliwo z baku (zgodnie z instrukcją), czy zalewać do pełna? Dzięki, Artur.

Zdjęcie profilowe pEuGeOcIK
    pEuGeOcIK
    Użytkownik

zalej do pelna bak a srubka znajduje sie pod gaznikem

Chińskie to tylko zupki!!!!!!
    Zdjęcie profilowe martin1996a
    martin1996a
    Użytkownik

Arczi ja posiadalem skuter 4t przez 4 lata i moge powiedziec ze sie nie oplaca tego robic wystarczy ze co tydzien go będziesz odpalał tak na 5-10 min i to tyle.

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Ja przepalałem zimą tak właśnie raz w tygodniu na 5 – 10 minut i silnik przestał zapalać w ogóle. Ile ja się nabujałem na wiosnę żeby w ogóle zaczął żyć… Jest taka zasada – nie zamierzasz go nagrzać do temperatury roboczej to nie zapalaj w ogóle.

Śruba spustowa paliwa z gaźnika znajduje się na jego dole nad takim wężykiem.

Zdjęcie profilowe michal98
    michal98
    Użytkownik

kranik do spuszczania paliwa znajduje się po stronie kopniaka patrz na gaźnik i z pod niego idzie taka rurka i odkręsasz kranik i nim schodzi bęzyna. Ja osobiście przepalam skuter co 4-5 dni asz się trochę zagrzeje. Dopiero jak przychodzą większe mrozy to spuszczam z gaźnika benzynę i wyciagam akumulator…

Routery to dobre
    skutery, bo ciągną jak
    renifery. Mają w zanadrzu
    trzy konie i robią dziurę w
    betonie.
    Zdjęcie profilowe michal98
    michal98
    Użytkownik

kranik do spuszczania paliwa znajduje się po stronie kopniaka patrz na gaźnik i z pod niego idzie taka rurka i odkręsasz kranik i nim schodzi bęzyna. Ja osobiście przepalam skuter co 4-5 dni asz się trochę zagrzeje. Dopiero jak przychodzą większe mrozy to spuszczam z gaźnika benzynę i wyciagam akumulator..

SORKI odświeżyłem….

Routery to dobre
    skutery, bo ciągną jak
    renifery. Mają w zanadrzu
    trzy konie i robią dziurę w
    betonie.
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: