Benzer Yankee czy Barton Fighter

Mam pytanie co lepiej wybrac Benzer Yankee czy Barton Fighter. Chodzi mi o porownanie parametrow ktory lepszy.
Fighter jest w cennie 2800zl a Yankee 2700zl.
Prosze o pomoc poniewaz w przyszlym tygodniu planuje kupic ale nie wiem ktroy lepszy :)

Powiem krótko oprócz wyglądu nie ma żadnej różnicy silniki w obydwóch modelach są takie same czyli 139 FMB więc i osiągi się niczym nie różnią. Różnica jest tylko w wyglądzie więc kup sobie ten który ci się podoba. I tak jeśli będziesz chciał jeździć szybciej itp. musisz pogrzebać w silniku oczywiście dopiero po dotarciu.
Pozdrawiam Dżokej

dzieki a mam jescze pytanie o blokady kiedy zdjac po ilu kilometrach?

witam jestem posiadaczem takiego fightera za bardzo to blokad nie zauważyłem jednak na początku polecam jazdę ok 45 km/h żeby nie zajechać nie obciążaj zbyt przez jakieś 800 km nie którzy twierdzą że 500 km wystarczy ja uważam żeby dobrze dotrzeć trzeba 1000 a nawet więcej ,więc fabrycznie złożony 50 myka mi 75 do 80 bez z górki , blokady w nich to jakiś mit chyba że kupisz z modułem blokowanym ale to i tak tylko jedyna blokada .
Pozdrawiam Mariusz

Nie zgodzę się z Mariuszem ostatnio widziałem nowe Bartony z manualną skrzynią które miały pozakładane zawirowacze spalin czyli pierwsza blokada. w gaźniku jest kolejna w postaci membrany ( nie wszystkie tylko gaźniki z przepustnicą ) moduł to jest już trzecia blokada. Powiedz mi Mariusz jedno jak zmierzyłeś prędkość tą 75km/h bo z tego co wiem 70% zegarów przekłamuje skąd masz pewność że twój jest idealny?
Co do docierania to nie słuchaj komentaży typu nie szybciej niż 45km/h
postaraj się nie przekraczać 5500 obr/min przez jakieś 1300km. i będzie zajebiście dotarty a druga bardzo ważna uwaga nie możeszs go przegrzać śmigaj sobie tak po 20-30 km i pozwól mu ostygnąć
pozdrawiam

dzienki wielkie zapomoc widze ze ty dzokej to juz stary wyjadacz :)

Nie ma za co jak coś to pytaj a tak na marginesie skąd jesteś?

Spod Warszawy

Większość jest bez blokad bo lepiej się sprzedają ja tak trafiłem ,chociaż sam nie do końca w to wierzyłem , moduł też był odblokowany , do takich osiągów zmieniłem tylko filtr powietrza cewkę , i dobrze dotarłem silnik , prędkość nie była kosmiczna , tylko realna wiele razy jechałem obok znajomego samochodem , przy tym mój licznik też dział ok bo skręciłem go ponownie , z resztą jak wiele rzeczy wymagał.