Benzer yamasaki Bolt

Witam posiadam motorower jak w temacie chciałbym zrobić coś co ciężko będzie w ogóle zrobić
kombinuje jak stworzyć tuning optyczny mojego motoroweru czyli chcę zmienić mu przednią lampę na bardziej sportową i zabudować go w boczne owiewki żeby zakryć silnik i żeby wyglądał bardziej sportowo niestety nie mogę nigdzie znaleźć chociażby marnych informacji o ramie itp mojego benzera i nie wiem od czego zacząć tak naprawdę więc poradźcie od czego mam zacząć czego szukać itp

ale chcesz osobiście robić elementy z mat i waty lub karbonu na kopycie? chyba nie masz pojęcia na co się porywasz

jeśli opcja samemu zrobić te elementy odpada to chociaż by interesowało mnie spróbowanie wziąć części z innego modelu np przód i boczne plastiki podobają mi się junaka 903

to musisz podjechac do jakiegoś 903, porównać mocowania, zobaczyć czy nie trzeba bedzie czegoś dorobić, czy czegoś ci nie zasłoni.. itd i próbować

No to by trzeba pewnie zakupić plastiki od junaka 903 i spróbować zamontować. Pewnie będzie to opcja tańsza, od próby upodobnienia benzera to jakichś torowych diabełków, bo tam owiewki zbliżają się ceną do wartości Bolta (nowego):
https://owiewki24.pl/pl/c/OWIEWKI-KOMPLETY/70/1

junak akurat był przykład jak chodzi mi o zabudowe nie zależy mi na owiewkach od markowych motocykli
ale chodziło mi tylko o to czy się da ale po waszych wypowiedziach wnioskuje że dać się da lecz będzie ciężko

wiesz, wszystko się da tylko czasem wymaga to dużego nakładu pracy lub środków.