Benzer yamasaki Bolt

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Benzer yamasaki Bolt

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 10 miesiące, 4 tygodnie temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Dominik Kasjan Teodorczyk
    Użytkownik

Witam posiadam motorower jak w temacie chciałbym zrobić coś co ciężko będzie w ogóle zrobić
    kombinuje jak stworzyć tuning optyczny mojego motoroweru czyli chcę zmienić mu przednią lampę na bardziej sportową i zabudować go w boczne owiewki żeby zakryć silnik i żeby wyglądał bardziej sportowo niestety nie mogę nigdzie znaleźć chociażby marnych informacji o ramie itp mojego benzera i nie wiem od czego zacząć tak naprawdę więc poradźcie od czego mam zacząć czego szukać itp

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale chcesz osobiście robić elementy z mat i waty lub karbonu na kopycie? chyba nie masz pojęcia na co się porywasz

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Użytkownik

jeśli opcja samemu zrobić te elementy odpada to chociaż by interesowało mnie spróbowanie wziąć części z innego modelu np przód i boczne plastiki podobają mi się junaka 903

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to musisz podjechac do jakiegoś 903, porównać mocowania, zobaczyć czy nie trzeba bedzie czegoś dorobić, czy czegoś ci nie zasłoni.. itd i próbować

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

No to by trzeba pewnie zakupić plastiki od junaka 903 i spróbować zamontować. Pewnie będzie to opcja tańsza, od próby upodobnienia benzera to jakichś torowych diabełków, bo tam owiewki zbliżają się ceną do wartości Bolta (nowego):
    https://owiewki24.pl/pl/c/OWIEWKI-KOMPLETY/70/1

Użytkownik

junak akurat był przykład jak chodzi mi o zabudowe nie zależy mi na owiewkach od markowych motocykli
    ale chodziło mi tylko o to czy się da ale po waszych wypowiedziach wnioskuje że dać się da lecz będzie ciężko

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wiesz, wszystko się da tylko czasem wymaga to dużego nakładu pracy lub środków.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie