Benzer ws50 - zmiana na większą pojemność.

Witam!

Od roku posiadam motorower Benzer ws50. Jestem z niego zadowolony, ale postanowiłem przerobić go na większą pojemność. Jest on jeszcze rok na gwarancji, ale gościu z serwisu powiedział, że przerobi mi go na te 72 czy 80ccm i gwarancja pozostanie. Ceny jakie podyktował to 260zł za zestaw cylinder, tłok itd, a 340zł za zestaw z głowicą. I teraz moje pytanie: czy te ceny są dobre, czy się opłaca? I czy wgl warto coś takiego robić, czy różnica jest odczuwalna? Teraz motorower na trójce dochodzi do 8-8,5 tys obrotów i jest ok, ale na czwórce (na prostej drodze) wyciąga tylko 6-6,5 tys i jest to trochę uciążliwe i wkurzające...

Powiem tak wymień moduł a po drugie cena takiego zestawu to 110zł+wysyłka 20zł to 130zł razem jak znasz się natym to założysz i jak będziesz jechał na przegląd to powiesz że on ci wymieniał i jest ok, sam jeźdze na serwis i mi mówił jak umie wymienić cylek to mam sobie wymienić a gwarancje będę miał, ok to wymieniłem teraz mi mówi żebym moduł wymienił i wymieniłem jeźdze tak 65-75km/h a tu elek. padła pojechałem oddałem do serwisu gdzieś po 2 dniach przychodze mówi że odesłali do fabryki ponieważ był zbudowany z innych części niż fabryczne i dostałęm nowy pojazd co tamten był już prawie na wykończeniu.

Ale właściwie to moduł może być zablokowany? Bo pytałem dwoje ludzi którzy się tym zajmują, i mówią że nie jest zablokowany. Mógłbyś może wstawić jakieś linki z allegro jaki moduł kupić? Lepiej taki najtańszy czy jakiś droższy?

bież zasze z średniej ceny nie najtańsze czy drogie tylko ze średniej i patrz zawse sięna komentarze czy ma negatywy czy nie np.http://allegro.pl/modul-zaplonowy-1-kostka-5pin-smart-4t-odblokowany-i3460190258.html