Benzer ws 50- wasze opinie i porady

Witam!
Jestem fanem klasyki, ujeżdżam głownie stare motocykle i motorowery (typu WSK. Romet), lecz półtora roku temu zdecydowałem się na zakup motorowera Benzer ws50. Kupiłem go ze względu na to, że najlepiej podobał mi się on z motorowerów mieszczących się w moich środkach finansowych na tamtą chwilę. Ogólnie motorower podobał mi się wizualnie, lecz technicznie pozostawia wiele do życzenia... Ze względu na to, że mieszkam na terenie górzystym motorower często ma za mało mocy, po prostu już mi chyba nie wystarcza. W dodatku irytuje mnie, przez innych motocyklistów postrzegany jestem jako ktoś "gorszy", zazwyczaj nie odpowiadają mi nawet na LwG... Mi ten motorower się podoba, i wolałem wybrać jego niż inne pięćdziesiątki wyglądające jak sześćsetki. A co wy o nim sądzicie? Czy rzeczywiście jest taki zły? Nie będę wstawiał zdjęcia, wpiszcie w google "Benzer ws50" a na pewno znajdziecie.

Przy końcu sezonu zaliczyłem na nim glebę, a nawet można powiedzieć, że dwie (piach na asfalcie itp). Wszystko naprostowałem sam w domu, lecz pozostała krzywa kierownica. Nie chciałbym tego sam robić, chciałbym żeby to było obejrzane i zrobione przez profesjonalistę. Ile takie coś mogłoby kosztować, czy warto to robić?

Ostatnie pytanie brzmi zagadnienia tuningu tego właśnie motoroweru. Czy podpowiedzielibyście mi jakiś tuning mechaniczny bądź wizualny, który można by przeprowadzić w tym modelu? A może lepiej zostawić go w tym stanie?

Proszę o jakieś porady, podpowiedzi. Pozdrawiam.

Hmm... Kierownice trzeba by założyć nową;) (chyba że ta nie jest tak krzywa;))
Co do tuningu to zestaw 72ccm, a wizualnie to machnąć fajny kolor np. taki:
http://images03.olx.pl/ui/6/25/38/1276776907_100511738_1-Pilnie-sprzedam-Simson-s51-Enduro-Electronic-po-remoncie--lodzkie-.jpg
Ładnie by wyglądał;)