Benzer Bolt

Witam Serdecznie jestem od paru miesięcy szczęśliwym posiadaczem Benzer Bolt 4t 50ccm
chociaż docierałem go bardzo dokładnie i to zaowocowało brakuje mi 2 rzeczy jazdy w 2 osoby bez spadku prędkości i v maxu chociaż licznikowe pokazuje 80km/h to faktycznie może jedzie te 55/60km/h na internecie strasznie ciężko znaleźć informacje o tuningu tego sprzętu więc chciałbym żebyście mi poradzili a raczej napisali listę części które mam kupić/wymienić i obok nazwy koszt orientacyjny żeby zwiększyć v-max i moc żeby w 2 osoby jechał pod górę normalnie a nie człapał się odnosząc wrażenie że zaraz się zatrzyma

Kup 125cc :) pomoglem?

klasyczny silnik 139FMB zapewne (sprawdź sobie na bloku) i tuningujesz ino gwizd idzie..

Mało pomogliście osobiście będę zamawiał części więc muszę wiedzieć jakie to mają być części
bo zainwestuje w markowy cylinder/gaźnik który nie będzie pasował do tego silnika np...

Bardzo przepraszamy. Juz zaraz rzucamy wszystko i przedstawimy ci możliwości tuningu z kosztorysem, linkami do sklepów, kuponem rabatowym oraz instrukcją składania i strojenia w formie 20 stronicowego opracowania na kredowym papierze oprawionego w skórę z mysich psitek.
Tzn samo opracowanie już ci napisałem i czeka tylko teraz musze myszy nałapać.

Wombat ma rację, podał ci typ silnika - 139FMB. Wchodzisz na Allegro, piszesz w okienku 139FMB i wyskakuje wszystko co możesz dostać do tego silnika. Czy to takie trudne czy po prostu lenistwo? Sam mam taki silnik i mają go prawie wszystkie chińskie motorowery z manualną skrzynią biegów i poziomym cylindrem - też go nieco tuningowałem, wszystko jest na Allegro i jest tego zatrzęsienie. Po prostu kup jakiś lepszy cylinder 72cm3 i załóż - będzie miał więcej momentu obrotowego i będzie się lepiej zbierał z niskich obrotów. Ale rakiety z niego nie zrobisz i tak. Po prostu to tylko motorower.