Benzer Barnet 4T na początek ?

Hej wszystkim :)

Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu skutera. W związku z tym, że całkiem nieopodal mam dealera/serwis skuterów Benzer, poszedłem zobaczyć co i jak. Do gustu przypadł mi model Benzer Barnet, bo:
- jest duży
- ma kufer w zestawie
- cena mieści się w moim pułapie możliwości
- na ewenutalny serwis mam 5 min piechotą

No i teraz mam do Was kilka pytań na ten temat. Interesuje mnie opinia o tym modelu (bardzo proszę o nieproponowanie od razu Kymco czy innych droższych, bo póki co nie biorę takiego wyjścia pod uwagę). Z kilku powodów wybrał bym wersję 4T, bo:
- zależy mi na małym spalaniu
- nie podoba mi sie dźwięk silnika 2T
- lata młodości mam już za sobą, więc może być ciut mułowaty, byle by mnie zawiózł tu i tam bez zbędnych męczarni (waże około 95 kg)

Czy taki skuter da w ogóle radę jakoś sprawnie się przemieszczać z takim obciążeniem jak ja ? Jeżeli będzie trzeba coś pogrzebać przy nim samemu, to nie mam z tym kłopotu bo raczej dam sobie radę z działaniami manualnymi :) Gwarancja obejmuje 2 lata ale z limitem 5000 km.
oczywiście oglądałem Kymco Agility, i owszem jest fajny, wyglądem podobny, wielkością chyba też, tak mi się wydaje, ale niestety póki co ograniczenie budżetowe. Bo jeżeli miałbym brać Kymco to tylko Agility RS 50 4T, ale kosztuje już za dużo i raczej zostanie jako marzenie... :(