Benelli x49 quattro nove X z 2012

Witam,
czy słyszeliście coś o skuterze Benelli x49 quattro nove X z rocznika 2012? Jest on dosyć mało popularny, ale mi się spodobała stylistyka, cena (5200zł) i został on polecony przez sprzedawcę :)

Witam ja uważam że skuter Benelli x49 quattro nove X z rocznika 2012 jest bardzo dobrym skuterem z górnej półki. Ja posiadam taki skuter kupiłem go trzy tygodnie temu i mam zrobione 300 km. Ja kupiłem go w Poznaniu w salonie za 5000 zł i ma 5 koni , rok prod. 2012.r czarny kolor spalanie 2 na 100 km. na baku zrobię 200 km i jeszcze 50 km jest rezerwa czyli na baku 250 km , bak ma prawie 7 litrów pojemności. Skuter fajnie chodzi ma taki przytłumiony dzwięk jak ścigacze . Benelli mam o pojemności 50 cm3 silnika . Ma nowy licznik i komputer pokładowy . Bardzo polecam ten skuter .

Silnik produkcji CPI/Keeway, blokowany aż miło, moc 4,5 maks, jak się go złoży na tuningowych częściach do tych silników śmiga ale do oryginału Minarelii mu daleko. Lepsze wykonanie plastików, ogólnie włoski projekt miejskiego skuterka, na dłuższe trasy też się nadaje ale nie został do tego stworzony, nie można wyprostować nóg w żaden sposób. Pewnie znalazłeś wersję z nową, standardową kierownicą a nie BMX, osobiście podoba mi się BMX bo ja lubię wysokie kierownicę i szyby przykręcane do plastików.

Szkoda że nie robią już Benków z Minarelli Horizontal ;c

degename co masz na mysli z tymi blokadami ? myslisz ze normalny serwis sobie z nimi poradzi ???

Jak wygloda sprawa z ciesciamie tuningowymi do tego chinolka z gornej poleczki?

Wszystko dostępne, co do blokad serwis da radę w 100% nawet ty je możesz sam ściągnąć ale najpierw go dobrze trzeba dotrzeć. Potem wydech jakiś, wariator,rolki,sprzęgło i będzie latał jak głupi ;)

jak oceniacie silnik tego sportowego wariata daje rade ? jest wytrzymaly?

patrzcie jak caganiom >>>> http://otomoto.pl/benelli-quattro-nove-2012-wloski-skuter-nowy-raty-M3339287.html Wloski Skuter!!!!

Matze napisał:

jak oceniacie silnik tego sportowego wariata daje rade ? jest wytrzymaly?

Kiedyś w Benkach były Minarelli Horizontale te silniki co są w Aeroxach. Te silniki powinny być dobre bo z tego co wiem to jest od Keewaya/Cpi dbaj a naprawdę pojeździsz długo. Jak będziesz chciał go tuningować pisz na pw.