Barton sprint 72ccm nie odpala od rozrusznika elektrycznego

Cześć jak w temacie mam problem z odpaleniem bartona przez rozrusznik elektryczny, kreci kreci ale odpalić nie może. Prędzej miałem problem całkowicie z odpaleniem jego lecz pomogło ustawienie zaworów. Barton jest w miare nowy mam tylko na nim 500 km przebiegu, nie pojechałem na przegląd ponieważ na moje to jest strata kasy tylko. Co może być przyczyna tego?

Kolego 500km to skuter jeszcze nie dotarty. Zaprowadź go na warsztat, na pewno zrobią w ramach gwarancji.

Gwarancji to mogą Ci nie uznać jeśli nie pojechałeś, a miałeś przegląd przy 300 km...

No właśnie to jest to że nie byłem po 300 km na przeglądzie ponieważ stwierdziłem że to strata kasy tylko za zmianę oleju. I teraz mam. Dodam że wczoraj ustawiałem zawory czytałem że mają być ustawione na ssący 0,06 a wydechowy na 0.08 i tak zrobiłem, wczoraj śmigał tylko że odpalał tylko na kopniaka. Lecz dzisiaj już mi odpalić nie chce :(

Dodam jeszcze ze dzisiaj probowalem z inna swieca. I odpala lecz chodzi tylko na wysokich obrotach ok 3 tys. Jezdzic sie da ale odpala tylko od kopniaka i ciagle swieca jest cala czarna czyli nie przepala dobrze. Prosze o jakies porady. Z gory dzieki