barton energy czy...?

Pytałem już na innym forum ale tutaj chyba szybciej ktoś udzieli jakiejś rzetelnej odpowiedzi.

Mój kolega ma do sprzedania bartona energy z kaskiem za 1500zł. Jest bardzo zadbany. Kupił go jako nowy, przejeździł cały poprzedni sezon, w tym pojeździł może 500km i teraz brakuje mu na prawo jazdy (A + B) dlatego sprzedaje skuter bo szybko potrzebuje pieniędzy. Ja szukam czegoś do jazdy na miejscu po niewielkim miasteczku, nie mam zbyt dużych wymagań. Zależy mi na w miarę dobrym wyglądzie oraz na tym, żeby ten skuter pojeździł przynajmniej cały ten sezon i 2 kolejne.

Ten barton energy został kupiony za prawie 4tyś, teraz mogę mieć go za 1.5tyś po znajomości. Uważacie, że warto kupować bartona czy szukać czegoś innego nie składanego w Chinach? Jeżeli tak, to co do ok. 2000zł? Speedfight2? Aeroxa? Jest tego sporo a zależy mi, żebym to kupił w najbliższym czasie i pojeździł cokolwiek przez wakacje. Ten barton wydaje mi się okazyjny, z tego co wiem, to kolega NIGDY nie miał z nim żadnych problemów. Ma wymione klocki, leje w niego na shellu.

Jestem z Krakowa jeżeli ktoś chciałby podrzucić jakimś linkiem do kibla za ok 2000zł. Patrzyłem na runnery, malaguti, aeroxa, speedfight itd. ale nie mogę znaleźć niczego interesującego w małopolsce.

Pozdrawiam