Bagażnik otwierany z pilota

https://youtu.be/MZgjdBgFpwk

Wolny kanał z alarmu który po przycisnieciu przycisku na pilocie podaje napięcie 12V na jednym z kabli na 2 sekundy, steruje przekaźnikiem 12V, do którego podłączone jest serwo modelarskie pozbawione elektroniki, dźwignia naciska na element zamka powodując odblokowanie zamka, genialne w swojej prostocie.

odpowiadasz spamerowi. on ma to gdzieś. robi sobie dorobek na forum żeby potem klepać linki

Nie rozumiem, co to znaczy klepać linki?

to znaczy że rejestrują sie gostki i tworzą posty z treścią:

  • witam serdecznie
  • też jestem zainteresowany tematem
  • bardzo mi to pomgło
  • … ew wywlekają jakiś temat z przeszłości i zakładają identyczny.
    …itd…itp…

chodzi o to że mechanizmy na wielu forach pozwalają zamieszczac linki w postach dopiero od kilku/kilkunastu postów “dorobku” albo np taki post ktory już “spadnie” ze strony głównej i przestanie sie rzucać w oczy zostaje edytowany i zamiast “bardzo mi to pomgło” pojawia się treść pozycjonująca jakiś produkt czy strone…itd
takie spryciule.
A taki spamer nie wnika w mechanike każdego forum tylko stosuje te same patenty co na ogoł działają wszędzie. Na jednoslad.pl to sie akurat bardzo w oczy rzuca. Jak konto ma 3-4 posty, wszystkie z czapy i o niczym albo takie ogólniki to jest to oczywiste co to jest

Aha, kumam, tak czy inaczej opis może się przydać innym, z drugiej strony wydaje mi się że tu zaglądają tylko dość starzy wiekiem użytkownicy których wogule nie interesują takie wynalazki jak ja robię, nie ma wogule zainteresowania moimi projektami, ja gdybym zobaczył u kogoś takie gadżety, to zaspał bym pytaniami, bo też bym chciał takie coś u siebie, chyba że są to dla forumowiczów tak proste żeczy że nie ma się czym rajcować, tak czy inaczej, dzielę się tym co potrafię l.

raczej głownie tu zaglądają młodzi rycerze Jedi i raczej z własnymi problemami.
do tego wiesz… niektóre skutery mają takie rozwiązania w serii :slight_smile: np SYM GTS (ma i podświetlenie wanny i elektryczne otwieranie kanapy przyciskiem - gdzie zrobienie tego na pilota mając wolny kanał to zerowa komplikacja), w 50cm z racji na prostote kosntrukcji i mało miejsca czesci takich rzeczy nie zainstalujesz.
No i trzeba być gadżeciarzem żeby sie tak bawić.
W maxi najchetniej robionym modem jest uchwyt na telefon i siłownik utrzymujący otwartą kanapę (jak go nie ma w serii - u mnie jest :smiley: ) a z gadżetów to lampeczki w kufrze.

Uchwyt na telefon mam akurat seryjny, solidny, firmy RAM ale siłownik do otwierania kanapy też wstawie tylko w obi są za mocne ,120N, potrzebował bym słabszy, albo dwa naprawdę słabe, kolejna moja modyfikacja to będzie system bezkluczykowy.

A możesz dać zdjęcie jak ten silownik jest u ciebie obsadzony?