Bączki i niby palenie gumy

Co się może stac ze skuterem podczas krecenia baczkow i paleniem gumy choć tego sie nie da nazwac paleniem na piasku

Od palenia gumy na piasku może ci pęknąć jedna ze szpilek od mocowania kolektora wydechu do cylindra.

A od kręcenia bączków może pęknąć pasek, wkręcić się w wariator, zablokować tłok i zatrzeć silnik. Tak więc sam widzisz, że skuter służy do jazdy a nie do zabawy.

Palanie gumy na piasku dobre :D

To właśnie problem przede wszystkim polskiej młodzieży. Kupują skuterki bo tanie (chińskie) i robią takie rzeczy. Potem w necie, że chińskie gó...o. Z japońcem nikt tak bawić się nie będzie bo za droga zabawka. Wystarczyłoby kupić moto do takich zabaw i po kłopocie.

Po pierwsze jeżdżę skuterem o 11 roku życia teraz mam 17 lat
po drugie Kupiłem przed wakacjami prawie nowy skuter austriacko-chiński nie za 2 czy 3 tyś (przebieg 2000km)
po trzecie chciałem sprawdzić jak sobie radzi własnie z tymi rzeczmi
po czwarte zadałem pytanie co się może stać ze skuterem właśnie podczas tych rzeczy! NIE ROBIĘ TEGO CAŁY CZAS ! TYLKO CHCIAŁEM SPRAWDZIĆ !
po piąte :) DooOminO napisałem że niby palenie gumy na piasku :D

DooOminO napisał:

Palanie gumy na piasku dobre :D

Ja paliłem już gumę na ogórku, na gnijących pomidorach i sałacie. Na styropianie się nie dało:-)

Jak palisz gume to cały skuter dostaje po dupie. Silnik, przekładnia, pasek, opony, aż po koła do których łożysk może sie dostać piasek i dupa.

z doświadczenia wiem,że najlepiej to na śniegu laczka palić :D odkręcasz manete na full i jazda tylko trzeba uważać , uwielbiam to uczucie kiedy już się rozpędzisz do 20-30 km/h i jedziesz bokiem a skręcanie kierownicą nie wiele pomaga :) byćmoże niedługo będę mógł sobie przypomnieć jak się driftowało bo już prawie listopad... swoją drogą na piasku jak i na błocie też się fajnie pali

A w ta sobote ma byc bialo wiec bedziesz mial okazje ;)

Ja na Bocheńskiej poczułem co to drift w błocie. A to wszystko żeby dowieźc jeden rachunek z banku...

Ciągle się tylko zastanawiam jak dupa może się dostawać do łożysk. Wydaje mi się, że jest za duża. Kolego Monek100, powiedz mi jak to możliwe:-D

Ah te urocze nowe teorie Monek100