audio skuter pomocy

Witam, postnowilem założyć audio do skutera i mam pytanie, mianowicie jakie glosniki mam kupic do radia 4x50w, chodzi mi o typ glośnikow np. Wysoko lub nisko tonowe itp oraz o moc ich, W? Czy glosniki musza byc max 50w tyle ile daje radio?

4x50w to jest 200w plus radio. Ciekawe czym zamierzasz to zasilic w skuterze nawet biorac po uwage ze tak naprawde radia w samochodzie moga pobrac z instalacji 14,5v jakies 2 ampery czyli jakby nie patrzec 28-29w a nie 4x50

Czym wiec zamierzasz zasilac swoje radio i glosniki skoro radio wymga stalego plus i minus i odpowiedniej wydajnosci obwodu zsilania?

Czemu odpowiadasz pytaniem na pytanie co Cie obchodzi czym zasile, dla Twej ciekawosci wloze akumulator od seicento.

odpowiadam pytaniem na pytanie poniewaz widze że nie bardzo masz pojęcie o tym za co sie zabierasz.
Samo to że wierzysz w 4x50W na wyjściu z radia jest zabawne. To jak 1200W (P.M.P.O) na chińskim przenosniaczku z 6cm głośniczkami zasilanym z 4 paluszków.

Ale skoro masz akumulator od seicento proponuje kupić kupić 4 odseparowane zestawy DLS 16cm ze zwrotnicami, jakiegoś wzmaka (tanio wyrwiesz Rockford Fosgate 400.4 albo 400.2) pilot na kierownice i gra muzyczka.

Albo lusterka z pierdziczkami MP3. Ale też trzeba pod akumulator.