Assistance na skuter

Witam Was. Orientuje się ktoś może czy jest możliwość ubezpieczenia skutera wraz z tzw. assistance(czyli jak coś mi się spieprzy to mnie scholują)
Próbowałem już różnych ubezpieczycieli ale z tego co widzę to żaden nie oferuje takowej usługi, wiadomo,że trzeba by dopłacić- jestem w stanie zrobić to dla swojego świętego spokoju. Mama już po prostu dość prowadzenia skutera...

chetnie bym przeczytał Twojego posta ale niestety nie widze treści

Pewnie mam zepsutą przeglądarke.

Ojej.Mam dwie zepsute przeglądarki...

Pewnie marudze. teraz jest przejrzyście jak w próżni. Nic nie zakłóca kontemplacji bieli.

o teraz widze. Assistance masz np w Alianz i PZU. Zobacz mojego posta w "Narzekalni" to zobaczysz też ceny.
I coś Bernard pisało takiej usłudze dla klientów GetInBanku

Z tym może być problem. Sam wykupiłem OC i AC na nowy skuter, ale z racji tego, że jest to motorower, to ubezpieczyciele wyłączają z oferty opcję Assistance. Jeśli skuter byłby rejestrowany jako motocykl, to problemu praktycznie nie ma.

Pewnym wyjściem może być wykupienie karty PZU "Pomoc w Drodze", która obejmuje również motorowery. Z tego, co się dowiadywałem, obejmuje ona różne warianty czasowe (bodajże od 60 dni do roku) i terytorialne (Polska, Europa).

https://www.pzu.pl/web/PZU/wybierz-produkt?tags=Us%C5%82ugi%20PZU%20Pomoc

Najlepiej zadzwoń na ich infolinię i podpytaj o warunku cenowe.

Ja wykupywałem w marcu pakiet w PZU... OC AC i NNW. Opcji assistance nie było możliwości... motocykl tak a motorower nie :((

Wombat napisał:

chetnie bym przeczytał Twojego posta ale niestety nie widze treści
Pewnie mam zepsutą przeglądarke.
Ojej.Mam dwie zepsute przeglądarki...
Pewnie marudze. teraz jest przejrzyście jak w próżni. Nic nie zakłóca kontemplacji bieli.

:P się uśmiałem ...
Czyżby ktoś tu był kąśliwy?? hehe. U mnie wszystko chodzi bez zarzutu. Chrome.
Wątek podsunięty chętnie przeczytam ale to już po pracy. Dziękuje.
Zadzwonię i popytam w paru ubezpieczalniach.
Dzięki

u mnie chrome oraz IE oraz Opera nie działało. Po około 1-2 godzinach zaczęło. Screenshot jest z chrome.

Ależ nie ma się z czego tutaj śmiać. Teraz jest tutaj rzeźnia i każdy kolejny post to jest walka o takie nasze lepszejsze jutro. Wszystko przez te baby i tych naszych mo(r)deratorów, tego niegdyś dość zacnego forum. Widzisz, życie. Mówisz, że masz jakiś chrom u siebie, a ja mam taką... tytanową płytkę w głowie. Refundowali. Ale to już dawne dzieje są. Płytka jednak została. ;D