Aprilia SR JAKIE MA WYMIARY PRZEDNI REFLEKTOR ?

Poszukuję jak najniższego reflektora z jakiegoś skutera, reflektor z aprili sr wydaje się być najniższy, czy ktoś mógł by mi podac wymiary takiej lampy? najbardziej zależy mi na wysokości, szerokość też była by mile widziana, głębokość nie ma znaczenia. Przerabiam swój skuter i mam w czaszy miejsca na wysokość 9cm bez kombinowania, jeśli ta lampa z aprili jest wyższa będę miał mały problem. Mógłby ktoś kto posiada taki skuter zmierzyć lampę, chodzi mi o ten typ reflektora z dwoma soczewkami.

Powiem Ci jak to na "oko", że wysokość lampy to mniej więcej +/- 9-10 cm (dodaję zapas), szerokość ok 20-25 cm, głębokość nie ma znaczenia, to jej nie podaję. Jak bd miał czas w weekend, to mogę Ci podać dokładne wymiary tej lampy :)

Dzięki wielkie za odpowiedź i orientacyjne wymiary, jeśli to nie problem to na weekendzie to prosił bym o zmierzenie reflektora. Przerabiam chłodzenie w swoim quantumie, projekt z zeszłej zimy sprawował się świetnie, ale nie miałem nigdzie miejsca na chłodnicę i w końcu zrobiłem chłodnicę własnoręcznie pod ten konkretny skuter, który nigdy nie miał w opcji chłodzenia cieczą) ale przy temperaturze 35 stopni w cieniu, układ chłodzenia własnej roboty stawał się niewydolny, skuter bez problemu przejeżdżał dystans 40km i włączał wentylator który tez był niewydolny i nie potrafił zbić temperatury bez zjechania na pobocze i zgaszeniu skutera. Tej zimy postanowiłem poprawić układ chłodzenia, mam już zamontowaną chłodnicę z pg x9 w czaszy, fabryczne lampy już nie istnieją, mam teraz wentylator dedykowany do tej chłodnicy, Niestety po teraźniejszych przeróbkach zostało mi tylko 9cm miejsca na lampę (na wysokość) każdy dodatkowy centymetr wysokości reflektora będzie mi przysłaniał chłodnicę o ten że dodatkowy centymetr. Dlatego zależy mi na wymiarach tej lampy, ale po twoich orientacyjnych wymiarach jest opcja że lampa z sr będzie pasować idealnie.