Aprilia SR? Czy inny?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Aprilia SR? Czy inny?

Ten temat zawiera 30 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Emul1 Emul1 5 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 31 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Zielony
    Zielony
    Użytkownik

Witam
    Chciałbym poznać Wasze opinie na temat różnych skuterów (wady i zalety) Napiszcie swoje propozycje jaki skuter dla początkującego. Mój budżet to maxymalnie 4 tysiące złotych.

Również chciałbym poznać zdanie na temat tego skuterka..bardzo mi się podoba…chcę wiedzieć czy coś mu dolega czy można nim śmiało jeździć i nie ma żadnych uszkodzeń.

http://www.autoscout24.de/Moto/Details.aspx?id=218725442&cd=634814857320000000

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

Zdjęcie profilowe FENDT
    FENDT
    Użytkownik

za tą kase kup sobie rometa zetke 50 (nowy) i ci jeszcze zostanie kasy, przejedziesz nim bez wiekszej awari 50 tys kilometrow jak oczywiscie zadbasz, malutko pali rekordy to nawet 1.8 litra na 100km ale max ci spali 2.5 litra (jest to oczywiscie 4T) ale masz 4 biegi i to jest w tym fajne, jest to chinski motorower ale chyba najlepszy chinol jaki jest narazie dostepny, jedni chwala drudzy nie ale jezeli zalezy ci na zywotnosci to tylko zetka 50, po odblokowaniu modułu leci 65km/h

Zielony
    Użytkownik

Dzięki za odpowiedź, niestety nie chcę biegówki 🙂

Zdjęcie profilowe Fubu2PL
    Fubu2PL
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Ta aprilka się niezła wydaje 😉 Aczkolwiek nie wiem czy na gaźniku, czy na wtrysku.

o
    Zielony
    Użytkownik

Właśnie, chcę znać Wasze opinie na temat tej aprilki mojej co mam na oku…lebiej będzie jak będzie na gaźniku? 🙂

Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

tak bo na wtrysk jest bardziej awaryjna

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D
    Zielony
    Użytkownik

Zadzwonię do gościa i się spytam.. o co się jeszcze spytać?

Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Tak, lepsza na gaźniku. Jeśli coś się stanie, a większa możliwość, że się stanie z wtryskiem niż gaźnikiem to trzeba będzie gruuuubo zabulić. Wymiana gaźnika jest znacznie tańsza.

o
    Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

ile ma przejechane
    czy przerabiał ją

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 31 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie