Aprilia sr 50/70 rozrusznik bardzo ciężko kręci

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Piaggio, Gilera, Aprilia Aprilia sr 50/70 rozrusznik bardzo ciężko kręci

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 9 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Szymon Milosz Mazuchowski
    Użytkownik

Witam. W mojej apce ostatnio popsuł się tryb startera nożnego, więc postanowiłem kupić akumulator i odpalać go ze startera, jednak rozrusznik bardzo ciężko kręci. podpinałem go pod samochodowy 90ah i nic to nie daje, dodam że rozrusznik 2 razy rozbierałem i czyściłem szczotki i wszystko wyglądało ok. Dodam też ze to napewno nie przekaźnik bo podpinałem rozrusznik bezpośrednio z akumulatora, na ,,sucho” – czyli jak jest wyjęty kręci bardzo szybko i ładnie. Podejrzewam że rozrusznik jest uszkodzony jednak nie wiem czy to możliwe żeby troche działał i troche nie? a dodam że mam cylinder 70 malossi i nowy tłok, jednak nawet przed wymianą tłoka było tak samo.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

tak, może troche działać a trochę nie. Jeżeli trochę nie działa to znaczy że ie działa i jest do wymiany lub naprawy ( wymiana szczotek lub łożysk – jeżeli się opłaca)

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie