Aprilia SR 50 DiTech nie odpala

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Aprilia SR 50 DiTech nie odpala

Ten temat zawiera 18 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kiko Kiko 6 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 19 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Kiko
    Kiko
    Użytkownik

Przepraszam że się podłączyłem pod temat ale jestem tu nowy i nie wiem gdzie pytać.Moze mi ktoś tu pomoże a wiec mam pytanie odnośnie aprilia sr 50 ditech.Nie dawno zakupiłem taki model i nie mogę poradzić sobie z jego odpaleniem.Dodam że zakupiłem nową świecę i jest iskra.Sprawdzilem kody serwisowe i było ich trochę po skasowania wszystkich został tylko z numerem 20 co oznacza czujnik temperatury.Czy to może być przyczyną że nie odpala

Kiko
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a inne błędy czego dotyczyły?
    Bo to nie chodzi o to żeby je kasowac tylko żeby usunąć ich przyczynę

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Kiko
    Kiko
    Użytkownik

Witam mam pytanie odnośnie aprilia sr 50 ditech.Nie dawno zakupiłem taki model i nie mogę poradzić sobie z jego odpaleniem.Dodam że zakupiłem nową świecę i jest iskra.Sprawdzilem kody serwisowe i było ich trochę po skasowania wszystkich został tylko z numerem 20 co oznacza czujnik temperatury.Czy to może być przyczyną że nie odpala

Kiko
    Zdjęcie profilowe Kiko
    Kiko
    Użytkownik

Dzieki za odpowiedz.Inne błędy to były 1,8,9,3,6,7,12,15,4,5,14,20 poprostu masakra ale jak skasowalem to zostal tylko numer 20.Dodam że jak dałem paliwo bezpośrednio to trochę zalapal

Kiko
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

może. odpal na samostarcie i daj mu sie na samostarcie nagrzać. jak już potem bedzie chodził to faktycznie problem z czujnikiem temperatury i włączeniem trybu ssania.
    i mam nadzieję że to jest wciąż wtrysk a nie przeróbka na gaźnik?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Kiko
    Kiko
    Użytkownik

Tak wtrysk luźniej spróbuje i dam znać.A można zastapic czymś samo start bo akurat nie posiadam a jestem na obczyźnie

Kiko
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to kup na stacji benzynowej

Zdjęcie profilowe Kiko
    Kiko
    Użytkownik

A mam to dac za przepustnice czy do przepustnicy

Kiko
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

w filtr powietrza albo tak jak do przepustnicy z filtra dociera powietrze. Podajesz go po prostu razem/zamiast z powietrzem.

Zdjęcie profilowe Kiko
    Kiko
    Użytkownik

Witam a wiec robiłem na samostart i odpala bez problemu ale jak tylko przestałem spryskać od razu gaśnie tak jak by wogóle nie dostawał paliwa.Postanowilem wyciągnąć pierwsze część wtrysku(tą część co wchodzę wszystkie rorki) i prubowalem krecic i obserwowac czy leci paliwo i właśnie nie leci.Czy mam to przeczyscic czy może to wina elektroniki.dodam że pompka dziala

Kiko
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

sorry ale nie podejmuję się tłumaczenia/opisania diagnozowania wtrysku. Zajmie to masę czasu a zapewne i tak tego nie zrobisz.
    Odstaw go do warsztatu – tak pewnie będzie najszybciej.

Zdjęcie profilowe Kiko
    Kiko
    Użytkownik

Witam ponownie doszlem że raczej padł mi kompresor i pytanie brzmi czy jest jakiś zestaw naprawczy czy raczej nowy

Kiko
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

i jak do tego doszedłeś?

Zdjęcie profilowe Kiko
    Kiko
    Użytkownik

Sprawdzałem ciśnienie i jest około 1 bar

Kiko
    Zdjęcie profilowe Kiko
    Kiko
    Użytkownik

1 bar jak krecilem rozrusznikiem

Kiko
Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 19 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: