Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

aprilia sr 50 ditech 2003 nie odpala

Dział: Serwis Dodano 4 lata temu

1. arthur8o

Kupiłem wczoraj aprilie taka jak w opisie i kiedy oglądałem ja przedwczoraj odpalila. Wczoraj na chwile odpalila ale w nast. Próbach kręciła kręciła i tyle, na sam koniec czasami jakby miała odpalic ale nic ... Dzisiaj wogole... ;/ Akumulator nie bo sprawdzałem inny ze sprawnej aprilki i tak samo.
    Ze świeca chyba tez wszystko okej. Czyscilem tez filtr powietrza ...
    Przedwczoraj smigalem, wczoraj odpalila, dzisiaj nic. Jakieś pomysły?
    Pozdrawiam ;)

ARC
    Napisano 4 lata temu, przez arthur8o, Postów: 49, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. Kapuchon

Jak sprawdzałeś świecę że "chyba" jest ok ?

Napisano 4 lata temu, przez Kapuchon, Postów: 2707, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. madi

to znaczy, że świecy nie sprawdzał :)

Router WS 50 2013
    Napisano 4 lata temu, przez madi, Postów: 5831, Użytkownik Link do wypowiedzi

4. arthur8o

Sprawdzałem - jest iskra

Napisano 4 lata temu, przez arthur8o, Postów: 49, Użytkownik Link do wypowiedzi

5. P_A_T

Sucha czy mokra?, jak zalana to wyczyść

Napisano 4 lata temu, przez P_A_T, Postów: 137, Użytkownik Link do wypowiedzi

6. Kapuchon

Sprawdź też przerwę pomiędzy elektrodami. Zanim się zacznie szukać innych przyczyn warto takie pierdoły sprawdzić.

Napisano 4 lata temu, przez Kapuchon, Postów: 2707, Użytkownik Link do wypowiedzi

7. P_A_T

Ewentualnie sprawdź czy nie spadła ci rurka(króciec) łączący filtr powietrza z gaźnikiem

Napisano 4 lata temu, przez P_A_T, Postów: 137, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

aprilia sr 50 ditech 2003 nie odpala: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Yamaha Aerox 4T: Z Bliska na OWMiS 2014

Yamaha Aerox 4T: Z Bliska na OWMiS 2014

09 Marzec 2014

Jeden z flagowych skuterów klasy 50 ccm - Yamaha Aerox z silnikiem 4T w obiektywie Skuterowo.com. Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów była świetną okazją do tego, aby poznać ten skuter z bliska. Jak się Wam podoba? Co myślicie o wersji z silnikiem czterosuwowym? Piszcie w komentarzach.

Skutery Wiadomości0 opinii

Zipp Superray 50. Nowość 2012

Zipp Superray 50. Nowość 2012

15 Luty 2012

Dziś kolejna odsłona nowej kolekcji Zipp na sezon 2012. Model Superray 50. Zaprojektowany przez rodzimych designerów. Wyposażony w ledowe lampy z przodu i z tyłu. Skuter będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych od marca br. Cena nie została jeszcze ujawniona.

Motorowery Wiadomości7 opinii

Ferro 803: Test wideo

Ferro 803: Test wideo

28 Marzec 2011

Nasz test trwał 2000 km. To jeden z najdłuższych jak do tej pory. Zobaczcie jaki jest wynik przejechanych setek kilometrów tym skuterem: Ferro 803...

Skutery Wideo0 opinii

Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Portal motocyklowy Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2015 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.