Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

aprilia sr 50 ditech 2003 nie odpala

Dział: Serwis Dodano 4 lata temu

1. arthur8o

Kupiłem wczoraj aprilie taka jak w opisie i kiedy oglądałem ja przedwczoraj odpalila. Wczoraj na chwile odpalila ale w nast. Próbach kręciła kręciła i tyle, na sam koniec czasami jakby miała odpalic ale nic ... Dzisiaj wogole... ;/ Akumulator nie bo sprawdzałem inny ze sprawnej aprilki i tak samo.
    Ze świeca chyba tez wszystko okej. Czyscilem tez filtr powietrza ...
    Przedwczoraj smigalem, wczoraj odpalila, dzisiaj nic. Jakieś pomysły?
    Pozdrawiam ;)

ARC
    Napisano 4 lata temu, przez arthur8o, Postów: 49, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. Kapuchon

Jak sprawdzałeś świecę że "chyba" jest ok ?

Napisano 4 lata temu, przez Kapuchon, Postów: 2707, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. madi

to znaczy, że świecy nie sprawdzał :)

Router WS 50 2013
    Napisano 4 lata temu, przez madi, Postów: 5831, Użytkownik Link do wypowiedzi

4. arthur8o

Sprawdzałem - jest iskra

Napisano 4 lata temu, przez arthur8o, Postów: 49, Użytkownik Link do wypowiedzi

5. P_A_T

Sucha czy mokra?, jak zalana to wyczyść

Napisano 4 lata temu, przez P_A_T, Postów: 137, Użytkownik Link do wypowiedzi

6. Kapuchon

Sprawdź też przerwę pomiędzy elektrodami. Zanim się zacznie szukać innych przyczyn warto takie pierdoły sprawdzić.

Napisano 4 lata temu, przez Kapuchon, Postów: 2707, Użytkownik Link do wypowiedzi

7. P_A_T

Ewentualnie sprawdź czy nie spadła ci rurka(króciec) łączący filtr powietrza z gaźnikiem

Napisano 4 lata temu, przez P_A_T, Postów: 137, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

aprilia sr 50 ditech 2003 nie odpala: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Yamaha XT1200Z Super Ténéré 2015: Wkrótce w teście Skuterowo.com

Yamaha XT1200Z Super Ténéré 2015: Wkrótce w teście Skuterowo.com

29 Czerwiec 2015

Yamaha XT1200Z Super Ténéré 2015 to waga ciężka segmentu turystycznych enduro. 1200 ccm pojemności, 110 koni mechanicznych i ponad 260 kg masy własnej. Te liczby robią wrażenie i już na papierze może przechodzić gęsia skórka. To bardzo wymagający motocykl, który gotowy jest praktycznie na wszystko.

Motocykle Wideo1 opinia

Za nami Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów 2015: Fotorelacja

Za nami Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów 2015: Fotorelacja

09 Luty 2015

Za nami Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów 2015. Warszawskie targi motocyklowe trwały przez ostatni weekend gromadząc wielu miłośników jednośladów, zwłaszcza o pojemności 125 ccm. Oferta wielu producentów i importerów była zróżnicowana. Zobaczcie naszą galerię.

Imprezy Motocykle Motorowery Skutery Zdjęcia50 opinii

Hyosung 125: Motocykle GT 125 i GV 125 C wkraczają do salonów

Hyosung 125: Motocykle GT 125 i GV 125 C wkraczają do salonów

05 Luty 2015

W związku ze zmianą przepisów dotyczącą uprawnień do kierowania motocyklami do pojemności 125 ccm na polskim rynku w sezonie 2015 pojawiły się modele o pojemności 125 ccm. Do prowadzenia motocykli Hyosung GT 125 i GV 125 wymagane jest jedynie prawo jazdy kategorii B.

125 ccm Wiadomości15 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.