! Forum Skutery Aprilia RS 50

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 5 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe snuff123
    snuff123
    Użytkownik

Czy Aprilia RS 50 będzie dobrym produktem do kupna czy może Zipp Pro 50 będzie lepsza pomożecie ?!

Zdjęcie profilowe Dziadek100
    Dziadek100
    Użytkownik

W czym dokładnie mamy Ci pomóc ?.

Zdjęcie profilowe snuff123
    snuff123
    Użytkownik

co wybrać mam Aprilia RS 50 czy Zippa pro 50

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
    Dziadek100
    Użytkownik

ja pier…e i Ty nie wiesz co wybrać ?Porównując te dwa pojazdy to tak samo jakbyś porównał prom kosmiczny do wideł – chyba wiesz który model do czego porównać mam nadzieję.

Zdjęcie profilowe DeelBeat
    DeelBeat
    Użytkownik

Dziadek100, bez bulwersów.
    Nie powiedział nam, czego wymaga od motoroweru, więc nie doradzimy mu zbytnio.
    snuff123, jeśli oczekujesz prędkości, to bierz RS, jeśli niskiego spalania i prędkości 60/70km/h, bierz Pro 50.
    Pamiętaj też, że RS 50 pewnie będzie mieć już swoje lata, a Pro 50 dostajesz nowego.

Dziadek100
    Użytkownik

DeelBeat napisał:

snuff123, jeśli oczekujesz prędkości, to bierz RS, jeśli niskiego spalania i prędkości 60/70km/h, bierz Pro 50.
    Pamiętaj też, że RS 50 pewnie będzie mieć już swoje lata, a Pro 50 dostajesz nowego.

Po pierwsze jak można porównać Aprilię RS 50 do Zip Pro 50 ?.Można porównać do Yamahy TZR 50 – wtedy się można zastanawiać.Po trzecie skąd wiesz że kolegi nie stać na nową Aprilię ?,odrazu piszesz że będzie miała swoje lata.

Zdjęcie profilowe DeelBeat
    DeelBeat
    Użytkownik

Dziadek100 napisał:

DeelBeat napisał:

Po pierwsze jak można porównać Aprilię RS 50 do Zip Pro 50 ?.Można porównać do Yamahy TZR 50 – wtedy się można zastanawiać.Po trzecie skąd wiesz że kolegi nie stać na nową Aprilię ?,odrazu piszesz że będzie miała swoje lata.

Właściciel tematu nie opisał nam szerzej, więc zapewne, max. 5 tysięcy to Jego budżet.
    Dodatkowo, póki co, nie wiemy nic, do czego mamy mu pomóc wybrać, a porównywać… Czy ja gdzieś porównóję v-maxa, przyspieszenie, spalanie itd. itp? Nie!
    Piszę jedynie, że jeśli chce mniej palić, niech bierze 4t, jeśli mu to nie przeszkadza, niech bierze 2t.

Zdjęcie profilowe DawidSkuterowiec
    DawidSkuterowiec
    Użytkownik

ja ci polecam Zippa Pro 50

Zdjęcie profilowe patryk2266
    patryk2266
    Użytkownik

Piszesz, że polecasz Zippa a potem piszesz :
    „ja też dołączam sie do pytania
    i jeszcze mam jak sie zachowuje ten „scigacz”na ulicy ??
    jak sie prowadzi ?? „
    Trochę nie rozumiem 🙂

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

patryk2266 napisał:

Piszesz, że polecasz Zippa a potem piszesz :
    „ja też dołączam sie do pytania
    i jeszcze mam jak sie zachowuje ten „scigacz”na ulicy ??
    jak sie prowadzi ?? „
    Trochę nie rozumiem 🙂

Podbijam x2

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie