Aprila Scarabeo pomocy!!!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 Aprila Scarabeo pomocy!!!

Tagi: 

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Michał Maksymilian
    Użytkownik

Aprila Scarabeo 125 z 2000 roku z przebiegiem 25k km to dobry pomysł na skuter na dojazdy 3 razy w tygodniu po około 80 km. Głównie podmiejsko.
    Ile ona pali i na co zwrócić uwagę podczas oglądania.
    Bardzo mi się podoba. Podoba mi się również to
    https://www.otomoto.pl/oferta/skuter-125-znen-z-niemiec-przebieg-1040km-retro-jak-honda-shadow-ID6yUsEZ.html#xtor=SEC-8

ale nie wiem co to?

Pomoże ktoś? Doradzi.
    Dzięki

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

licz 3500-6000 i więcej kilometrów na każdy rok który ma dana sztuka.
    Zapewne są takie perły co za granicą robiły ostatnie 17 lat 1200km rocznie tylko u nas zadziwiająco wszystkie takie 🙂

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Michał Maksymilian
    Użytkownik

No dobra ten Znen to chińczyk. Nie chcę go. Czy ktoś może podpowiedzieć coś o Scarabeo. Nawet jak ma 50k km. Choć ostatnio jeżdżona w Polsce.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a co tu gadać jak tu wszystko widać od prawie 20 lat. Silnik Piaggio znany i popularny jeżeli to nie szrot to bedzie jeździć. Ale to można ocenić tylko na miejscu.
    Tylko jak trafiasz w nastolatki to ciężko jest jednoznacznie określić co bedzie większą skarbonką – nowszy chińczyk czy markowy sprzęt sprzed prawie dwu dekad którego czasy świetności zapewne minęły.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie