Prawo Jazdy Am zastąpi Prawo jazdy B1?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #84402
    adasiowwy
    Użytkownik
    • 81
    • 289Postów:

    Witam!
    Mam 3 pytanka:
    1. czy Prawo Jazdy AM zastąpi Prawo Jazdy B1 i będzie można poruszać się i samochodem 550 kg?
    2.Jaki samochód na AM czy mogę już poruszać się takim mikrosamochodem jak mam kartę motorowerową?
    3. Czy to prawda że Aixam ma brzmienie traktora?

    #84407
    MarSen
    Użytkownik
    • 11
    • 260Postów:

    1. Oczywiście, że nie
    2. Mikrosamochód o pojemności do 49ccm i prędkości max 45km/h. Jednak z tego co czytałem pod artykułem z którego to zapewne zaczerpnąłeś pomysł możesz mieć problemy z rejestracją jako motorower.
    3. Nie wiem, nie wypowiadam się.

    #84565
    Knight_Rider
    Użytkownik
    • 0
    • 11Postów:

    Problemy z rejestracją mikro samochodu o poj. 49 ccm są i to duże gdyż trzeba mieć śwaidectwo homologacji oraz opinię rzeczoznawcy ze jest to pojazd motorower o poj. 49 ccm i że nieprzekracza 45 km/h a w dowodzie rej. wpisują tobie Samochodowy inny a nie motorower mimo że dają Tobie rejestracje motoroweru wiem to wlasnego doswiadcyenia.

    #84569
    xuncorrectx
    Uczestnik
    • 25
    • 126Postów:

    a orientuje się ktoś ile będzie kosztowac kurs na Am? Bardziej opłaca się zrobić teraz karte motorowerową i potem zamienić czy po prostu iść na Am?

    #84570
    xuncorrectx
    Uczestnik
    • 25
    • 126Postów:

    a orientuje się ktoś ile będzie kosztowac kurs na Am? Bardziej opłaca się zrobić teraz karte motorowerową i potem zamienić czy po prostu iść na Am?

    #84574
    rkos
    Użytkownik
    • 32
    • 677Postów:

    teraz zrobić karte i potem zamienić.

    #84594
    Radula
    Użytkownik
    • 9
    • 81Postów:

    z tego co mowili mi w osrodku jazdy , tam gdzie wyrabialem karte ( placac 300zl) powiedzieli , zeby robic poki jeszcze mozna bo po reformie ma byc ponad 2x drozej 😉

    #84597
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

    Radula napisał:

    tam gdzie wyrabialem karte (placac 300zl)

    Jak to? Zapłaciłeś 300zł za kartę motorowerową?! Przecież to Ci się za darmo należy…

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button