alarm zipp quantum.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery alarm zipp quantum.

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe arek arek 6 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 12 postów - 1 przez 12 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe arek
    arek
    Użytkownik

Witam. Mam pytanko czy w zippie QUANTUM jest kostka do podłaczenia alarmu a jak tak to gdzie sie ona znajduje? mam zamiar kupic takie urzadzonko http://allegro.pl/rtx-am5-alarm-z-odpalaniem-do-skutera-i-motocykla-i5222005198.html

arek
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie ma czegoś takiego jak „kostka do alarmu”. Alarm się wpina rozłączając istniejącą instalację.
    ten jest prościej podłączyć:
    http://allegro.pl/alarm-na-skuter-motorower-lektor-polski-pilot-i6617772638.html

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe arek
    arek
    Użytkownik

gdzie ta kostka sie znajduje? ten z mojego linku ma lepsze piloty,a komendy głosowe troche wioska zalatuja 😉

arek
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

piloty ma takie same dziadowskie a głośniczka od gadania po prostu nie podpinasz.
    kostka się znajduje pod czaszą za lampami. To instalacja prosta jak cep.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe arek
    arek
    Użytkownik

oki wiec z montazem nie powinno byc problemu syrene i centralke gdzie najlepiej zamontowac?

arek
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

w trudno dostępnym miejscu 😀

Zdjęcie profilowe arek
    arek
    Użytkownik

a wiec zakupiłem alarm http://allegro.pl/rtx-am5-alarm-z-odpalaniem-do-skutera-i-motocykla-i5222005198.html jutro przychodzi i zabieram sie za montaz

arek
    Zdjęcie profilowe arek
    arek
    Użytkownik

A jednak jest wolna kostka do podłaczenia alarmu,instalacja jest banalnie prosta wpinamy kostke i wszystko działa,wiecej trudnosci sprawia znalezienie miejsca dla syreny i centralki alarmu,gdyz przy stacyjce jest bardzo mało miejsca i wszystko jest upchane na scisk gdyz i lampy przeszkadzaja.

arek
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

mówiłem że instalacja prosta jak cep 🙂

Zdjęcie profilowe arek
    arek
    Użytkownik

Witam. Czy po odpaleniu skutera pilotem trzeba wkladac kluczyk do stacyjki czy mozna jezdzic bez? sa tam jakies blokady? Nie chce zeby podczas jazdy zablokowało mi mozliwosc skretu.

arek
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jeżeli zostawiłeś go na blokadzie to jest blokada a jeżeli nie na blokadzie to blokady nie ma

Zdjęcie profilowe arek
    arek
    Użytkownik

oki dzieki

arek
Oglądasz 12 postów - 1 przez 12 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: