Akusie w waszych skutach

Witajcie :D

Pytam tak z ciekawości jakie macie akusie w waszych Pierdolotach :D

Ja byłem nieźle zdziwiony gdy wyciagałem mój . Gdyż Miał 7 Ah ( a w poprzednim skucie Suzuki mialem 4 Ah) (a i nie pytajcie sie czemu Suzuki zmienilem na Chinczyka , poprostu suzuki juz mialem przejechane 22tys bez remontu [od 16 tys ja nabijalem] a gdy chcialem zabrac sie za remont ro rodzinka stwierdziła iz lepiej kupic nowe niz babrać sie w rwemonty :/ )

A posiadam czystej krwi Chinczyka Czyli Romet router traffico za 1700 zł :D

Pewnie uznacie iż trafił mi sie dobry model ( na szczęscie )
Gdyz jestem z niego zadowolony :D

Ale trocha smiesznie nim wyglodom xD (100 kg 187cm ;D )
Pozdro OstRy :D

Masz foto? :)

Foto wciepna jak beda miec dobry telefon bo teraz to lipa :evil:

Ale Akuś to

SAIL 12N7E-4B(I) 12V 7 Ah

Duży, ja miałem 4Ah Yuasa w RY-8

Siemka,

jestem posiadaczem jednośladu o pojemności mniejszej niż 50 cm3 z manualną skrzynią biegów, który zowie się motorower Rieju MRT i nie posiada on na stanie akumulatora. Zatem chciałem zaistnieć jako ciekawostka, ponieważ nie mam akusia.

P. S. Jestem z Wami na skuterowo już jakiś czas, ale tak do końca nie wiem, czy mogę. W zasadzie jest to portal dla wspaniałych właścicieli skuterów, a ja posiadam z definicji motorower, choć jeśli brać pod uwagę pojemność silnika to spełniam warunek. Sam nie wiem czy powinienem należeć do Waszej wspaniałej grupy czy nie.

Pozdro.

Rugbyman.

Przestań,ogólnie jest to strona dla miłośników dwóch kółek bez podziału na pojemności,pochodzenie itp :D

Ja w Ince Street też mam 7 amperogodzin.

To git :D Tylko wiesz jeszcze nie spotkałem się z akusiem 7Ah w skucie wielkości coliberka
http://img704.imageshack.us/img704/7351/obraz001es.jpg (jak juz gadałem 1700zł)

To coś widza że przynajmniej na jednym chiniole nie oszczędzali ;D

Ostry inca street poważnie ma akusia o poj. 7Ah a w dodatku w moim przypadku jest prąd rozruchu nawet 30A a to już jest coś

Ciekawe czy wam te 7Ah doładowuje do pełna :P

Ja w Kymco też mam 4Ah Kymco, w Ferro było to samo - tylko, że Yuasa. Z doładowywaniem nie było by problemu, gdyby nie trzeba było jeździć na światłach cały rok ;). Ale to dla bezpieczeństwa ;).

3-4 Ah bez problemu doładuje, prądnica w skucie ma taką wydajność :)

Ja mam 12V 3Ah.

U mnie jest taki:

W Agility 50 miałem 4Ah, teraz w People 150 9Ah

Hugo masz 4Ah akusia

OstRy napisał:

To git :D Tylko wiesz jeszcze nie spotkałem się z akusiem 7Ah w skucie wielkości coliberka
http://img704.imageshack.us/img704/7351/obraz001es.jpg (jak juz gadałem 1700zł)
To coś widza że przynajmniej na jednym chiniole nie oszczędzali ;D

Wiem że wcześnie piszę o tym ale nie widziałem wcześniej :)
Zdjęcie które pokazałeś jest zrobione przezemnie ;)
Z tego co widzę to już kilka osób wstawiało to zdjęcie do neta ponownie :P