! Forum Serwis AKUMULATOR

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe CEFA CEFA 5 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe bzyczq
    bzyczq
    Użytkownik

Witam. Czy do tego aku dolewa sie wode? Jak go sie obsługuje. Problem polega na tym ze bardzo szybko sie rozładowuje. Otwierałem tą zaślepke i tam sa takie „dziurki” w ktorych w srodku nic nie ma. Po ktoryms ładowaniu troszke tam jakby syczało. Prosze o pomoc. Dołączam zdjecia 🙂

http://imageshack.us/photo/my-images/826/94962856720412331000259.jpg/
    http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img404/4243/93948556720368664337919.jpg

Zdjęcie profilowe CEFA
    CEFA
    Użytkownik

cienkim plaskim srubolem podniesc ten pasek z kolkami tylko srubol wsadz miedzy wolne pola od kolek i delikatnie reka podnos
    ja dolalem polowe stanu -wody destylowanej a niby to akum bezobsblugowy
    przez co uratowalem go
    oczywiscie po zalaniu ladowanie jak najmniejszym pradem
    ps .tylko patrze ze to 3 ah czy warto zachodu ?u mnie 9ah wiec drozszy
    decyzje podejmnij sam
    pozdro

4T FOREVER

Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

Darcio bez przesady , to są aku bezobsługowe i tam się już nic nie dolewa , jest już zalany bądź ( w niektórych przypadkach dodają do suchego gotowy elektrolit ) zalewasz i to jest ten niby gell który wsiąka w cele ,- dlatego jag go przechylisz to nic nie leci , ja raz zrobiłem błąd i zalałem gotowym elektrolitem do stanu ( dupa ) potem jak się dowiedziałem to wylałem , naładowałem i jakoś jeszcze trzyma .
    Aku jak już nie trzyma to jest śrot i należy go wymienić na nowy .

Czytaj
    REKLAMA

Bajaj Pulsar 125: Witamy w Polsce!

Modele Pulsar NS 125, Pulsar NS 200 i Pulsar RS 200 rozszerzają portfolio modelowe marki Bajaj w Polsce. Sprzedażowe hity testowane są na jednym z bardziej wymagających rynków na świecie – w Indiach. 12 KM, 11 Nm i gwarancja niezawodności oraz radości z jazdy na każdym kilometrze.
    Zdjęcie profilowe CEFA
    CEFA
    Użytkownik

mario 🙂
    jednak zaoszczedzilem kolo 100 zl zalewajac swoj bezobslugowy
    wole zalac i miec 100zl w kieszeni 🙂
    ps zaleta na kwas ze mozna przedluzyc zywot

4T FOREVER

Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

zgadzam się z tobą w 100% ale ty masz obsługowy zalewany kwasem a on ma zaledwie 3 Ah i gellowy więc jak on ma trzymać prąd – jest za słaby i dolewanie nic tu nie da bo to gell

Zdjęcie profilowe CEFA
    CEFA
    Użytkownik

to zwracam honor nie zerknolem czy to kwas czy zel a opisywalem kwasowy

4T FOREVER

Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

spoko , te wszystkie niby bezobsługowe aku to jedna wielka porażka jak nie mają co najmniej 5-7 Ah. bo te słabsze to tylko jak są nowe to jest ok a potem szybko się rozładowywują .
    edit

zgadzam się z tobą w 100% ale ty masz obsługowy zalewany kwasem —-

na większości piszą bezobsługowe a w rzeczywistości jak musisz dolewać wody to są obsługowe .
    skoro masz kwasowy i dolewałeś wody to albo masz za duże ładowanie albo cosik nie tak.

Zdjęcie profilowe CEFA
    CEFA
    Użytkownik

raz na trzy lata to niezly wynik tym bardziej ze sprzet z cieplej francji laduje na swiatlach 12.7 bez 14,2 wiec ok
    a te bezobslugowe zazwyczaj nie maja odplywu(kwasu oparow) ale da sie do nich dostac i ratowac

4T FOREVER

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie