Aerox muł po 20 km

Witam . Mam Aaeroxsa z 2003 r i ma strasznego muła po 20 km na pocątku ma Fajne przyjebnie a zaraz takiego muła i jedzie tylko 60 . Od czasu do czasu nie ma tego muła i wkręca się nawet do 90 km ale to 2 razy na miesiąc :smiley: Jak mu się umyśli xD . Od czego może mieć tego muła rolki , sprzęgło , świeca czy silnik przytrty ? skuter odpala od kopa

Ch…o wyregulowany napęd. Co masz w tym wraku ogólnie ? jaki cylinder, waga rolek , jaka sprężyna dociskowa.

cylinder pollini 70 waga rolek nwm sprężyna nwm alw jak miałem 5 . 6,5 . 4.2 i też miał muła

śrubke od mieszanki w gaźniku wkręć całkiem później wykręć o pełne równe dwa obroty.

prawdopodobnie coś namotane w napędzie lub upadający silnik czy coś. za mało informacji podałeś. skuter ma moc czy jest po prostu słaby?

na początku ma zajebiste przyjebanie i zaraz po tym takiego lekkiego muła i ciężko się wkręca jak się zatrzymam to tak samo przyjebanie i muł . raz na jakiś czas nie ma tego muła i się ładnie wkręca , nie wiem już sam sprzęgło kolegi też muł jak on założył moje to mu ładnie zapierdalał , wariator to samo, gaźnik to samo .
wymienię jeszcze przekładnie bo mam drugi silnik w zapasie ale bez cylindra :smiley:

Tak się zazwyczaj dzieje gdy rolki są za lekkie silnik wchodzi w max obroty a kiedy zaczyna pchać pasek łapie muła bo warto za lekkie po chwili dopiero zaczyna wracać do normalnych obrotów . Tyle że mówisz że rolki dawałeś 3 różne rodzaje. Mhm… Jaka sprężyna dociskową tam jest. ¿???

na kolegi sprzęgle był miętka i średnia i też muł jak sprawdzaliśmy . A u mnie to nawet nie wiem . A skuter mam do roku i jak go kupiłem nie miał tego muła przez 2 dni i zaczął ale przynajmniej szedł 80 a teraz ledwo 60

Wyciągnij gąbkę z filtra powietrza i złóż bez i wtedy sprawdź.