! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Adres komisu

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam potrzebuje adresu jakiegos komisu skuterówego gdzie kupie dobry skuter na terenie woj.lubelskiego POZRDAWIAM !

Sory ze nie napisałem jakie no interesuje mnie peugeot speedfight 2 i aprilie sr factory proszę o odpowiedz bo bardzo mi zalezy

Anonimowy

a może jakieś sprostowanie bo dobry skuter czyli nie uszkodzony czy dobry skuter markowy(typu suzuki yamaha itp.) wiem ze gość we Włodawie ma skutery włoskie jakieś ale nie bylem tam tylko o nim słyszałem

[ Dodano: 01-04-2009, 17:08 ]

Tu masz speedy z lubelskiego apaczek nie znalazłem komisów jako takich nie znam oprócz tego we Włodawie
    TU

Anonimowy

Czytaj
    REKLAMA

Bajaj Pulsar 125: Witamy w Polsce!

Modele Pulsar NS 125, Pulsar NS 200 i Pulsar RS 200 rozszerzają portfolio modelowe marki Bajaj w Polsce. Sprzedażowe hity testowane są na jednym z bardziej wymagających rynków na świecie – w Indiach. 12 KM, 11 Nm i gwarancja niezawodności oraz radości z jazdy na każdym kilometrze.

Anonimowy

w Parczewie jest gostek co kupuje sprzedaje i naprawia skuty
    ja tam worze swojego czasami do naprawy a kumpel kupił tam właśnie apke sr factory

Piotr Furtak
    Parczew
    ul. Braterstwa Broni 17
    nr telefonu 606-739-144

Anonimowy

Wielkie dzieki postaram się jutro zadzwonic moze ma cos ciekawego

Anonimowy

tak się spytam czy dzwonieś ?
    bo dzisiaj do kumpla dzwonił ten mechanik i się pytał czy niechce sprzedać skutera tą własnie apke

Anonimowy

no dzwoniłem ale juz nie pamietam gdzie dokładnie ten klijent dał mi numer do drugiego i tak jakos zadzwoniłem 😉

Anonimowy

http://www.happer.otomoto.pl to jest w lublinie na gluskiej, ale nie u tego sławnego cwaniaka;p
    koleś ma szrot z anglii, ale czasem ma super sprzęty bardzo tanio tylko np trzeba dokupić jeden plastik, ja tam kupiłem moją factorkę;)
    na stronce koleś nie ma za dużo, ale jak masz blisko to tam podjedź do niego

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie