Zmień swój skuter w skuter śnieżny

Trochę by mi było szkoda skutera… A może za stary już na to jestem…

Ja wiem… Kupić trupa za kilka stów (aby jeździł), nawet bez rejki, przerobić i po jakiś polnych trasach można latać :slight_smile:

To by jeszcze było całkiem nawet.

No też tak myślałem, ale na allegro nie znalazłem jakiegoś trupa, takiego do 500 pln

Wrzucę link z konkurencyjnego forum, z wysyłką 550 :smiley: http://allegro.pl/keeway-aerox-sr-runner-yamaha-aprilia-tanio-i1317631211.html IMO takie stunt maszynki są najlepszą bazą do wszelkich śnieżnych maszynek, bo kupuje się sam silnik z ramą i tym co niezbędne do kierowania. Plastiki zimą nie są potrzebne, nie musi to być piękne, jednak jakoś trzeba rozwiązać ochronę elektryki.

Bardzo ciekawa propozycja przemiany w zimowy skuter.!!! Chętnie bym spróbował takiego skuterowania z płozą …

ciekawi mnie czy system hamowania jest tylko na tył.Jest to do zrobienia w garażu.

Jeżeli będę miał skuter w przyszłym roku to będę coś takiego robił.

moc :d ps admin i tak niech sie chowa z banem :wink:

DooOminO napisał:

moc :d

ps admin i tak niech sie chowa z banem ;)

zbanowali cię? Za co?

Admin odbanuj go to spoko koleś - patrz ile ma postów. Należy mu się druga szansa :D

liczba postów o niczym nie mówi. może miał już drugą szanse ,a może nawet więcej ? niewiadomo , mi nie wadził w każdym razie

Zgadzam się - liczba postów nic mówi , raczej treść !
Nie sztuka nawalić ponad 1000 postów. Jakość a nie ilość czego "DooOminO" - najlepszym przykładem. Wystarczy wejść na profil, zobaczyć w jakich dyskusjach dany osobnik bierze udział i co pisze.

można to podsumować w ten sposób: jedni mają 1000 znajomych na facebooku a nie mają z kim na kawe iść ;) inni mogą nie mieć fejsa, a są znani i lubiani wszędzie. tutaj mamy sytuację analogiczną. ponadto dyskusja na forum musi być , ale obrażanie kogoś lub pisanie wulgaryzmów itp powinno być zakazane i pewnie jest dlatego niektórzy dostają bany. i tak to wygląda

nooo.....prywatnie do domino nic nie mam...ale pare sytuacji bylo.