Wyprawa skuterowa Litwa, Łotwa, Estonia

Groda, tylko mnie zastanawia jak to zrobiłeś: nie jeździłeś po autostradach i ekspresówkach?

Elegancko Gratuluje i pozdrawiam też wyruszył bym z miłą chęcią na taką wyprawę :))

prawdziwy skuterzysta ;D Pytanie - gdzie nocowałeś?

Czołem Jeździłem gdzie się dało i jak się dało :slight_smile: Przyznam, że nie patrzyłem czy można jeździć skuterem po drogach, po których przemieszczałem się. Zresztą gliniarze mnie widzieli ale nie zatrzymywali. Lubie iść na żywioł :slight_smile: Nocowałem, podobnie jak z jazdą, gdzie się dało. Oczywiście podstawa to namiot. Najczęściej u kogoś na podwórku. Raz w hotelu, można go nazwać agroturystycznym a raz na campingu. No i jeszcze jeden raz w domu. Podarowano mi pokój z prawdziwym łóżkiem :slight_smile:

Ile razy tankowałeś ? :slight_smile:

Czołem Nie liczyłem ile tankowań miałem. Mógłbym sprawdzić po paragonach bo zbierałem. Tylko czy mi się chce ? :slight_smile:

Następne pytanie Groda: Jak zapewniłeś nawigacji zasilanie?:wink:

Kupiłem na Allegro zestaw “zrób to sam”. Kabelki+wtyczki+bezpieczniki. Tylko musiałem podłączyć pod akumulator i wszystko. Jedno zasilanie wyciągnąłem, żeby było w kufrze a drugie koło kierownicy. Przy kierownicy to wiadomo-nawigacja. W kufrze ładowałem baterie, telefon i kamerę. Miałem oczywiście kable z odpowiednimi końcówkami do tych wszystkich rzeczy.

Super, dziękuje bardzo;)

Siema Groda.Jak bedziesz ruszal jeszcze raz daj sygnal.Jade bank z toba.Tez lubie dlugie trasy,mam Kymko New Dinka 50 i 25 tys przejechane od maja 2008 roku.Jak cos moj mail to Daniel34Jawor@wp.pl

Czołem Daniel. Z przebiegu wynika to, co mówisz :slight_smile: Nieźle. Nie ma sprawy. Jak coś wykombinuję to powiadomię Ciebie. Dobrze wiedzieć, że nie jestem jedynym “szaleńcem” :slight_smile:

hehe ;d ja też mogę jechać Panowie :slight_smile: Mój keeway daje rade :slight_smile: w miesiąc zrobiłem 6500 :slight_smile: już mam nabite 11 tys. :slight_smile: robie remont poważny :slight_smile: więc w następne wakacje, wybiore się gdzieś dalej :slight_smile: może Warszawa z kolegami pod siedzibę ;d całego portalu ;d

Flash50 - co masz na myśli pisząc “remont poważny”? Ja właśnie zastanawiam się do jakiego przebiegu można jeździć?

Mam na myśli cylinder, wał, pasek, i wiele innych :slight_smile:

Flash50 - a masz go od nowego ? I to już wszystko się zużyło ?

Flash50 - 6500:31=209. Kiedy Ty to nabiłeś? 200km dziennie chodząc do szkoły?

Też mi się wierzyć nie chce… Groda, Twoja Vitalka bez problemu powinna dojechać do 25-30 tysi i wtedy należy zrobić remont tzn. szlif (lub wymiania) cylindra, wymiana tłoka i pierścieni. Jeśli wał ma luzy to trzeba jeszcze wymienić łożyska. No i oczywiście skontrolować sam wał :slight_smile: Oryginalny pasek (Bando vel Kymco) wytrzyma 10-12 tysi, wariator do 18 tyś. Przy około 20k może troche mocy tracić a spowodowane jest to coraz poważniejszym zatykaniem się katalizatora. Pozdrawiam.

Daniel35lat-pisałeś, że chętnie przyłączysz się. Tu mam wstępny plan. Ale ostrzegam, że może nie udać się. Oczywiście ze względu na kasę. Bo tylko to zawsze trzyma człowieka.

Zapomniałem podać namiar :slight_smile: http://grodagroda.blogspot.com/ Na moim blogu znajdziesz linka z nowym pomysłem.