Uwaga na: Frezy

Dobry poradnik, ja się z tym jeszcze nie spotkałem, ale dla innych może się przydać

Nie spotkałeś się z czymś takim? Stary, gdzie Ty mieszkasz? o.O Te frezy nie są takie straszne, ja tam się na tym nigdy nie wywaliłem.

To zależy :slight_smile: Ja jak jechałem z kumplem, on prowadził to trochę rzucało skuterkiem :slight_smile: A kumpel w sumie źle nie jeździ, a jak jechałem innym razem ja “za kółkiem” to zbytnio mi nie przeszkodziły :smiley: Zależy od człowieka i reakcji.A poradnik gut :stuck_out_tongue_winking_eye:

A już pamiętam jechałem po tym wczoraj ale to mi w ogóle nie przeszkadzało.

Może we Wrocławiu nic takiego nie zostawiają ponieważ nie miałem przyjemności się po tym cudzie poruszać lecz mamy tu kostkę jeszcze z początków początków macie coś chyba takiego na Pradze w Wa-wie. Wygląda to jak kamienie z całkiem sporymi zaokrągleniami. przypuszczam że jazda wygląda podobnie takie małe rodeo.

Kocie łby?

Widzisz bo Praga Północ to dzielnica “z klimatem” i raczej celowo nie dają tam normalnego asfaltu, tylko taki “syf” :slight_smile: Na głównej dość drodze w Szczecinie są “kocie łby” jakby co :slight_smile:

U mnie w mieście spotkałem się z tym dziś, jadąc po drodze na której właśnie zmieniają nawierzchnię - strach jazdy po takiej mokrej tarce na zakręcie był większy niż zagrożenie ;). Ogólnie spotykam czasami coś podobnego na drogach pozamiejskich z tym, że ja nazywam to snickersem (snikersem), gdyż droga przypomina spód tegoż batonu - coś a’la bieżnik opony w pomniejszeniu i dużo gęściej. Strasznie wkurza mnie jazda moim Kymco po tym, gdyż mam wąskie opony i wjazd w taką mini-koleinę może się różnie skończyć.

Kocie łby są też w Ciechanowie na Sienkiewicza. Super się po tym jeździ. Skuterem jeszcze nie próbowałem ale samochodem - wrażenia bezcenne. A co do frezu to jest taki fajny dźwięk podczas jazdy - jak po ogromnej tarce:)

Tomek świetnie napisane:)

Przede wszystkim w takiej sytuacji zmniejszyć prędkość i zachować jeden tor a przejedziesz każde frezy :D.

Jechalem juz po tym kiedyś i prubowałem skrecic w prawo musial zmiejsyc pretkosc do minimum bo albo nie chcial skrecic albo wikszy łuk skretu byl potrzebny tak samo przy wyjezdzie Keeway Flash 10Cali Kołka