Testuj rękawice z SHIMA

Dziękiza info Leszek - zapisałem się idziś dostałem info ze zostałem wytypowany do testowania rękawic - DZIĘKI WIELKIE :smiley:

Ja też dziś dostałem potwierdzenie do testowania,kto jeszcze się zakwalifikował? Ciekawe jakie rękawiczki wyślą :slight_smile:

http://moto.allegro.pl/item1163439501_shima_outfy_men_s_m_l_xl_rekawice_krotkie_skor.html - te są superowe.

Mam pytanko - O jaki kod z etykiety chodzi?

Kod z etykiety podaje sie jak chcesz wstapic do klubu Shima - kupujesz jakiś produkt i na etykiecie z cena jest kod. Nie trzeba byc członkiem klubu by dostac rękawice - ja nie jestem a dostałem - zostaw to pole puste

ja też sie zakwalifikowałem :wink:

Ja tylko pytałem - nie chcę się rejestrować.

Farciarze! “Ze względu na duża ilość zgłoszeń i ograniczoną ilość testowych prototypów rękawic, z przykrością informuję, że nie został Pan zakwalifikowany do udziału w testowaniu nowych modeli rękawic marki SHIMA.”

Cza się było śpieszyć:D

Pani Justyna mnie także poinformowała, że się zakwalifikowałem. A jakie rozmiary podaliście? Ja podałem L-kę, ale to przez pomyłkę, bo sprawdzałem rozmiary na allegro… przy rękawicach damskich :D. Ale w teorii mieszczę się między 20-22cm, więc niby rzeczywiście mam “męskie” L.

ja też,ja też dostanę :slight_smile:

I jak tam, doszły już do was rękawice? Bo do mnie tak :). Zobaczymy jak się będzie w nich jeździło.

Do mnie przed chwilą też:)

Jeśli nie sprawiło by to komuś problemu to może ktoś wrzucić zdjęcie tych rękawic? Gratuluję zakwalifikowania się.

No nie jest to problem, ale otwarte przedstawienie zdjęć może być nie po drodze Shimie (choć nigdzie nie zastrzeżono, że nie można publikować zdjęć rękawic AD 2011). Imo najlepiej byłoby założyć prywatny temat (na hasło, dla określonej grupy użytkowników) albo skorzystać z korespondencji prywatnej do pokazania co kto dostał.

No chyba, że w Co słychać każdy wrzuci link ;). Tam raczej nie powinny dostać się boty i osoby niezainteresowane.

OK - rozumiem.Chciałem tylko zobaczyć jak wyglądają.Ale i tak wielkie dzięki za chęć.Nie zawracajmy sobie tym głowy.

Ja dziś dostałem takie:

http://www.skuterowo.com/forums/topic/rekawice-1#post-9776

Hugo ja dostałem identyczne - rozmiear XL - i brelok do kluczy :wink: